•  GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları giderilir.

İletişim:

Whatsapp

+1 (507) 512-5201 (Sadece Whatsapp üzerinden +1 dikkat ederek yazınız,Lütfen hattı aramayınız!)

Telegram

https://t.me/gsmturkeynet

İstek Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925F IMEI Repair Sorunu

23 Mar 2020
1
0
1
selamınaleyküm arkadaşlar burada yeniyim s6 edge cihaz var 1 2 haftadır ugrasıyorum hem imei hem modem gibi şeylerle ama hiç birirni yapamadım buradan rom indirdim hepsini denedim olmuyor bilen arkdaşlar yardımcı olabil mi

adnanmirsad56

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
11,731
21,021
113
selamınaleyküm arkadaşlar burada yeniyim s6 edge cihaz var 1 2 haftadır ugrasıyorum hem imei hem modem gibi şeylerle ama hiç birirni yapamadım buradan rom indirdim hepsini denedim olmuyor bilen arkdaşlar yardımcı olabil mi
Önce nv yazın konusu olması gerekiyor. Ayrıca c***k kullanmıyorsanız olmaz zaten

Bu arada imei numarası değiştirmek ülkemiz kanunlarınca suçtur

Ve konu başlığı ve konunun açıldığı yer yanlış veya uygunsuz. Tekrarı olursa uğraşılmayacak konunuz silinecek ve siteden uzaklaştırılacaksınız

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
19,984
30,662
113
36
Ücretli lisanslı araçlar kullanmanız lazım. Ücretsiz free araçlar ile istediğiniz kadar uğraşın olmaz.​

Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!