İstek Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925F IMEI Repair Sorunu

Gezgin988

Üye
selamınaleyküm arkadaşlar burada yeniyim s6 edge cihaz var 1 2 haftadır ugrasıyorum hem imei hem modem gibi şeylerle ama hiç birirni yapamadım buradan rom indirdim hepsini denedim olmuyor bilen arkdaşlar yardımcı olabil mi

selamınaleyküm arkadaşlar burada yeniyim s6 edge cihaz var 1 2 haftadır ugrasıyorum hem imei hem modem gibi şeylerle ama hiç birirni yapamadım buradan rom indirdim hepsini denedim olmuyor bilen arkdaşlar yardımcı olabil mi
Önce nv yazın konusu olması gerekiyor. Ayrıca c***k kullanmıyorsanız olmaz zaten

Bu arada imei numarası değiştirmek ülkemiz kanunlarınca suçtur

Ve konu başlığı ve konunun açıldığı yer yanlış veya uygunsuz. Tekrarı olursa uğraşılmayacak konunuz silinecek ve siteden uzaklaştırılacaksınız

Ücretli lisanslı araçlar kullanmanız lazım. Ücretsiz free araçlar ile istediğiniz kadar uğraşın olmaz.​

selamın aleyküm
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

usta kullanmasını öğrenemedim siteyi bana yardımcı olabilecek varmı

ustam ücretli işlem yapılacak seninle konusmam lazım bana ozelin varsa yazabilirmisin

ustam ücretli işlem yaptırcam bana özelin varsa yazabilirmisin

ustam ücretli işlem yapılacak seninle konusmam lazım bana ozelin varsa yazabilirmisin

ustam ücretli işlem yaptırcam bana özelin varsa yazabilirmisin
Özelden yazıyorum

Geri
Üst Alt