Hsyn.2121

Genel Moderator
Samsung Galaxy S6 Edge SM_G925F U5m Mroot Dosyasıdır

Root Dosyasını ODİN AP den

Yada Z3x Pdan yükleme Yapabilirsiniz

Cihazda Önemli Bilgileriniz Varsa Yedek Alınız

Kalıcı Root Dosyasıdır

Sıfırlama İşmeninde Şebeke Gitmez

Burada İndir

Son düzenleme:
Bu root hangi binary versiyon için. yanlış atılırsa dm-verity hatası verir.

Öyle 7.0 da istediğiniz mroot atamazsınız. Cihaz dm-verity hatasına düşer.Cihaz açılmaz ve recovery ekranında kalır. Şimdi indirip baktım, verdiğiniz mroot sadece 7.0 U5 versiyonu içindir. Başlığınızı düzeltirseniz, diğer kullanıcılarda oluşacak hataları önlemiş olursunuz.

Öyle 7.0 da istediğiniz mroot atamazsınız. Cihaz dm-verity hatasına düşer.Cihaz açılmaz ve recovery ekranında kalır. Şimdi indirip baktım, verdiğiniz mroot sadece 7.0 U5 versiyonu içindir. Başlığınızı düzeltirseniz, diğer kullanıcılarda oluşacak hataları önlemiş olursunuz.
Android 7.0 olsun fark etmez. Boot üzerinden yapılan root şeklidir. Bir çok kez denedim dediğiniz hata ile karşılaşmadım. En fazla logoda kalır onunda çözümü kendi boot.img dosyasını yükleyince cihaz açar.

g935 g925 g920 A 2016 Serilerinde mroot hep dm-verity hatası verir. Doğru, boot atınca bazıları düzelir. Uyarımdaki amaç, bu hata çıktığında, yazılımcı arkadaşların hatayı başka yerlerde aramamaları içindi. Ve verilen sunum bence bu açıdan eksik ve yetersizdi.

g935 g925 g920 A 2016 Serilerinde mroot hep dm-verity hatası verir. Doğru, boot atınca bazıları düzelir. Uyarımdaki amaç, bu hata çıktığında, yazılımcı arkadaşların hatayı başka yerlerde aramamaları içindi. Ve verilen sunum bence bu açıdan eksik ve yetersizdi.
Teşekkürler bilgilendirme için.

Doğrulanmıştır, U6 yazılımda recovery ekranına düşüyor, dm verity hatası veriyor.

Bu root 7.0 U5 cihazlar içindir. İlk mesaja eklerseniz faydalı olacaktır.

Geri
Üst Alt