Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925F U6 IMEI Repair

• Konbuyu başlatan opeth
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O

opeth

eski telefonumuzda imei numarası var ve bu almanyadan gelen telefona imei repair istiyoruz. ama kime güvenebileceğimiz bilemiyorum, durumum olmadığı için 1500 tl veremiyoruz, fiyatı duyunca şok oldum zaten. istanbulda güvenilir bir telefoncu söyler misiniz?

admin için not: " arama yaparak konu açınız " deniyor ama diğer "s6 imei" konularının teknik kelimeler içermesi yüzünden tam olarak neyle alakalı olduklarını anlamadığım için başlık açtım. hatta "önek" bilgisi kısmı bile çok karışık.

iyi forumlar :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
eski telefonumuzda imei numarası var ve bu almanyadan gelen telefona imei atmak istiyoruz. ama kime güvenebileceğimiz bilemiyorum, durumum olmadığı için 1500 tl veremiyoruz, fiyatı duyunca şok oldum zaten. istanbulda güvenilir bir telefoncu söyler misiniz?

admin için not: " arama yaparak konu açınız " deniyor ama diğer "s6 imei" konularının teknik kelimeler içermesi yüzünden tam olarak neyle alakalı olduklarını anlamadığım için başlık açtım. hatta "önek" bilgisi kısmı bile çok karışık.

iyi forumlar :)
Arama Kısmından *#1234# Tuşlayıp Çıkan Ekranı Buraya Atar Mısınız
Bir de İstanbul'un Hangi Semtindesiniz

Cihazı Download Alıp Resim Atarmsıınız

fotonun hafif bulanık oldugunu yeni farkettim okuyamazsanız tekrar atarım

WhatsApp Image 2019-12-16 at 17.41.53 (1).jpeg

şu doğru mu
"Kanun taslağını okuduğumda cihazın modeli ile IMEI numarasının btk daki çıkan modeli farklı olursa yani kaçak Samsung s10 aldınız IMEI atıldı atılan IMEI de huaweinin ise internet bankacılığı altyapısı yada telefon modelini okuyabilen sistemlerin btk ya bilgi paylaşacağı ve IMEI ile cihaz modeli tutmazsa cihazın iletişime kapatılacağı ve kanunda ........ Tarihinden önceki cihazlara 250 TL karşılığında sisteme dahil edileceği ....... Tarihinden sonraki IMEI kopyalanmış cihazların ise asla sisteme dahil edilmeyeceğini anlıyorum "

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt