silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925T U6 cihazına ait EFT Dongle ile Türkçe yaptığım yazılımı paylaşacağım.

Bire bir kendi üstündeki yazılımdır. Android 7 sürümüdür. Defalarca deneyip öyle paylaştığım bir yazılımdır.

Odin son sürüm ile direk yükleme yapabilirsiniz. Yüklemeden önce cihazınıza android 7 sürümü yükleyin ve bu yazılımı yükleyin.

EDİT= Arkadaşlar yüklemeden önce bu aşağıdaki verdiğim original stock android 7 yazılımını yükleme yapın lütfen burada bulunan android 7 original yazılımı yükleyin. Sonra format atın ve aşağıdaki Türkçe yazılımı indirin ve yükleyin. Cihaza tekrar format atın. İşlemler bu kadar.

Ayrıca şunu da belirteyim cihazınıza daha önceden imei repair işlemi yapıldıysa yazılım yüklemeniz halinde tekrar patch işlemi yapılması lazım. Onu da telefonculada bulunan profesyonel ücretli araçlar yapar.

Bu konuda anlatılan ve yapılan işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey sitesi sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

0c2e7ee86620f0e7141559946e389677.jpg

34c47b4378d974f6f8e813821b1d657e.jpg

defa4951fa20b226e005efa7583f08ca.jpg

50e0b9faab471e6cca294f5d275b0ed6.jpg

6c1e120f749d42b62975e760389dad96.jpg

8befd365549e3dc054cecdc291819986.jpg

4c928c4d0e8ea19379f28da5ee290658.jpg

3b92b128c67eb95a2dc07f28439ffc13.jpg

Son düzenleme:
Ellerine sağlık usta

Serdar abi bu model de imei repair mümkün mü? Gecen bi tane vardi elimde ama z3 modele destek yoktu.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Serdar abi bu model de imei repair mümkün mü? Gecen bi tane vardi elimde ama z3 modele destek yoktu.

Evet mümkün yapılıyor ben hep octoplus ile yaptım. Sıkıntısız oluyor.

Aynen bende şimdi baktım SM-G935T imei repair olmuyor.

Peki baska model ile denesek olmaz mi? Rootlayip g935f ile mesala

İşlemcisi ne bilmiyorum, muhtemelen olmuyor ise işlemcisi Snapdragon Qualcom işlemcidir. Samsung cihazlarının Snapdaron Qualcom işlemcilerine imei repair işlemi yapılmıyor. Sadece istisnalar var onlara yapılıyor eski onlarda eski modeller. Cert yazılıyor bu işlemcilerin çoğuna oda CPİD korumalı değilse,eğer CPİD korumalı ise o zaman pasaport kaydından başka birşey olmuyor.

İşlemcisi ne bilmiyorum, muhtemelen olmuyor ise işlemcisi Snapdragon Qualcom işlemcidir. Samsung cihazlarının Snapdaron Qualcom işlemcilerine imei repair işlemi yapılmıyor. Sadece istisnalar var onlara yapılıyor eski onlarda eski modeller. Cert yazılıyor bu işlemcilerin çoğuna oda CPİD korumalı değilse,eğer CPİD korumalı ise o zaman pasaport kaydından başka birşey olmuyor.
Yarin cihaz gelir ise islemcisini buradan yazarım ilgin için teşekkürler abi..

Yarin cihaz gelir ise islemcisini buradan yazarım ilgin için teşekkürler abi..

Ben baktım şimdi o cihaz Octoplus ile Snapdragon Qualcom işlemciliymiş. Yani ya cert yada pasaport kaydı yapılır. Eğer CPİD korumalı değilse cert yazılır. Ama CPİD korumalı ise o zaman pasaport kaydı şart.

Samsung Galaxy S7 Edge SM-G925T Full Türkçe Original Rom EFT Dongle ile Türkçe yaptım. Bire bir kendi üstündeki yazılımdır. Android 7 sürümüdür.

Odin ile direk yükleme yapabilirsiniz. Yüklemeden önce cihazınıza android 7 sürümü yükleyin ve bu yazılım yükleyin.

Konu altından mesaj yazanlara yazılımın şifresini atacağım.

F modelinde çalışır mı?

Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925T Full Türkçe Original Rom EFT Dongle ile Türkçe yaptım. Bire bir kendi üstündeki yazılımdır. Android 7 sürümüdür.

Odin ile direk yükleme yapabilirsiniz. Yüklemeden önce cihazınıza android 7 sürümü yükleyin ve bu yazılım yükleyin.

Konu altından mesaj yazanlara yazılımın şifresini atacağım.

usta sifreyi atabilcenmi acil

Geri
Üst Alt