Hsyn.2121

Genel Moderator
Merhaba Arkadaşlar Bu Paylaşacağım Konuda Samsung Galaxy S6 SM-G920F U6 Cihazının Imeı Rapair İşlemi Nasıl Yapılır Onu Anlatacağım
Bu İşlemleri Yapabilmeniz İCin Elinizde Z3X Samsung Tool Pro Olması Lazım Bu Ucretli Bi Aractır Genelde Ceptelefonu Tamiri Yapan Yerlerde Mevcuttur..

Not: İletişim araçlarının imei numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numaralarını kullanınız.
Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısıb.PNG

Ustam benim telefon g920f android 7 u6 rom attım ve imei bozuldu

Dediğin programı elde ettim açtım fakat ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olur musun

Dediğin programı elde ettim açtım fakat ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olur musun
Bu program ücretli bir araçtır ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur. c***k olanları çalışmaz.

Dediğim programdan kastınız Z3x galiba hocam siz tam olarak ne yapmak istiyorsunuz yardımcı oluyim size

Öncelikle cihazı rootlamanız lazım hocam root dosyaları sitemizde mevcut Z3x cihazın modeli seçip orjinal ımeı yazdıktan sonra repair işlemi yapın repair işlemi bitikten sonra patch işlemi yapın ayrıca c***k Z3x daha önce denemedim bilginiz olsun

Öncelikle cihazı rootlamanız lazım hocam root dosyaları sitemizde mevcut Z3x cihazın modeli seçip orjinal ımeı yazdıktan sonra repair işlemi yapın repair işlemi bitikten sonra patch işlemi yapın ayrıca c***k Z3x daha önce denemedim bilginiz olsun
checking nv data... error security damaged (1) hatası veriyor. Sistemi yeniden yükleyip root atıyorum ama repair işleminde yine bu hata

Hocam Z3x c***k mi deniyorsunuz.

Merhaba Arkadaşlar Bu Paylaşacağım Konuda Samsung Galaxy S6 SM-G920F U6 Cihazının Imeı Rapair İşlemi Nasıl Yapılır Onu Anlatacağım
Bu İşlemleri Yapabilmeniz İCin Elinizde Z3X Samsung Tool Pro Olması Lazım Bu Ucretli Bi Aractır Genelde Ceptelefonu Tamiri Yapan Yerlerde Mevcuttur..

Not: İletişim araçlarının imei numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numaralarını kullanınız.
Ekli dosyayı görüntüle 1873
Ekli dosyayı görüntüle 1874
teşekkürler

Kolay gelsin

İşlem yaparken bu şekilde hata alıyorum İmei 350000 e düşmüş cihazda

z3x.jpg
z3x1.jpg

Ekli dosyayı görüntüle 1873
Ekli dosyayı görüntüle 1874
Güzel bir paylaşım olmuş

Cihaza uygun NV Data dosyasını bulup Backup kısmından yükleyin cihazı kapatmadan imei repair işlemini yapın sorununuz düzelicektir Burada bulunan konuda g925f için var g920 için bulamazsan bunu dene

925 için olanlada 920 için olan nv data dosyasıyla denedim şimdide böyle bir hata alıyorum

z3x.jpg

Geri
Üst Alt