Yardım Samsung Galaxy S7 Edge Duos SM-G9350 Sıfırlama Sonrası Şebeke Gitti

Arkadaşlar cihazım yurt içi olup kurumsal bir firmadan satın almış bulunmaktayım telefonu fabrika ayarlarına dönderdikten sonra şebekesi gitti naptıysam düzeltemedim. ikamet ettiğim ilde bir telefoncuya verdim yazılımsaldır diye adam telefonun adroid sürümünü düşürüp tekrardan yazılım atacağını söyledi ama düşürme işlemini yapamamış. Bu konuda yardımcı olacak olan varmı?
imei certi pass
android 8 yüklü
imei de sorun yok gözüküyor e devlet üzerinden sorgulama yaptım kayıtlı

Son düzenleme:
Arkadaşlar cihazım yurt içi olup kurumsal bir firmadan satın almış bulunmaktayım telefonu fabrika ayarlarına dönderdikten sonra şebekesi gitti naptıysam düzeltemedim. ikamet ettiğim ilde bir telefoncuya verdim yazılımsaldır diye adam telefonun adroid sürümünü düşürüp tekrardan yazılım atacağını söyledi ama düşürme işlemini yapamamış. Bu konuda yardımcı olacak olan varmı?
arama yerinden *#0011# yap imei status ok mu yoksa ng mi

imei certi pass
android 8 yüklü
imei de sorun yok gözüküyor e devlet üzerinden sorgulama yaptım kayıtlı
rootlayın tekrar patch yapın android yukseltin desteklenen u vesiyonlarına tekrar deneyin yada ben chimerdaer network factory reset dedğimde çözuluyodu efs reset dedğimde yada hocam

rootlayın tekrar patch yapın android yukseltin desteklenen u vesiyonlarına tekrar deneyin yada ben chimerdaer network factory reset dedğimde çözuluyodu efs reset dedğimde yada hocam
hocam telefonda şuan son sürüm yüklü zaten android yükseltmesi yapamam ki , birde daha önce hiç dediğiniz şeyleri yapmadım video felan izleyerek yapmam mümkünmü?
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

kayıtlı yazması önemli değil model tutuyor mu bide çıkan imei ile arkasındaki aynı mı
hocam cihazda yazan imei ile kutudaki imei birbirini tutuyor ve e devlet üzerinden yaptığım sorgulamada model felan doğruydu zaten verdiğim telefoncuda orda sorun olmadığını söyledi

hocam telefonda şuan son sürüm yüklü zaten android yükseltmesi yapamam ki , birde daha önce hiç dediğiniz şeyleri yapmadım video felan izleyerek yapmam mümkünmü?
box olamadan yapamazsının aynısı j700 modlinde basıma geldi efs repair dedğimde şebeke geldi network factoy rset de basmıştım imeisi orjınal 7 edge imeisimi yoksa baska modelmı

box olamadan yapamazsının aynısı j700 modlinde basıma geldi efs repair dedğimde şebeke geldi network factoy rset de basmıştım imeisi orjınal 7 edge imeisimi yoksa baska modelmı
orjinal 7 edge imeisi hocam
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

hocam napabilirim çok fazla anlamıyorum bu işlerden ama anlatırsanız eğer yapabilirim

Son düzenleme:
Bu cihaza imei repair olmuyor serverdan mı işlem yapılmış acaba

Geri
Üst Alt