Yardım Samsung Galaxy S7 Edge OEM Kilidi Kapanması Sonrası Açılmıyor

• Konbuyu başlatan frkn212121
  • Başlangıç tarihi
Cihaza twrp yükle,Twrpde iken sıfırla.Ardından magisk.zip flashlarsan açılacaktır.

Cihaza twrp yükle,Twrpde iken sıfırla.Ardından magisk.zip flashlarsan açılacaktır.
Telefon oem kilidi açık drk hatası var stock sürümde bile açılmıyor combinasyon bile açmıyor oem kilidi açık olduğu için haliyle twpr yüklenmiyor hata veriyor

Yanlışlıkla oem kilidini açtım cihaz kapandı frp lock hatası veriyor açılmıyor ve orjinal romu yükleyincede telefon no command ekranına giriyor sürekli açılıp kapanıyor combinasyon açmıyor.Yani sadece dowland moduna giriyor oem kilidi açık olduğu içinde twpr veya root yükleyemiyorum custom binary hatası alıyorum

Daha önde chimera tool ile imei repair yapıldı. yanlışlıkla ayarlardan oem kilidi kapanması sonucu frp lock hatası verdi.odin ile stock rom attım açılmadı no command hatası veriyor sürekli açılıp kapanıyor.Combinasyon yükleyincede hata veriyor açmıyor.twpr yükleyemiyorum yine frp lock hatası veriyor.Combinasyonda stock recoverye giriyor ama sıfırlama işe yaramıyor hata veriyor. g935f
u sürümüne göre yazilim indirip yükleyin yazilimdwn sonra oem kilidini açıp
rootlayın ardindan bidaha patch yapin​

Abi okumuyor musun yazılım yükleniyor u sürümünde sıkıntı yok ama telefon açılmıyor ?
yazilanları okudum dostum ben
sizin hataniz tek bir seyden olabilir ya cihazi görmüyordur ya yanlış yazilim yüklüyorsunuzdur

başka pcden aynı yazilimi atmayı deneyin​

Abi okumuyor musun yazılım yükleniyor u sürümünde sıkıntı yok ama telefon açılmıyor ?
Bunun Okumakla Alakaksı Yok Kardeşim Herkes Tecrübelerini Bilgilerini Söyler Burda ....
Yazılım Yükeleme İşlemi Yaptıktan Sonra Cihaza Hard Reset Atın
Yada Combinaiton Yükleyin Combinaiton Attıktan Sonra Cihaza Hard Reset Acın Acılı Combinaitonda Yazılım Ykeleme İlemi Yaparkende
CSC Yerine Home Csc Secip Yüekleyin

Daha önde chimera tool ile imei repair yapıldı. yanlışlıkla ayarlardan oem kilidi kapanması sonucu frp lock hatası verdi.odin ile stock rom attım açılmadı no command hatası veriyor sürekli açılıp kapanıyor.Combinasyon yükleyincede hata veriyor açmıyor.twpr yükleyemiyorum yine frp lock hatası veriyor.Combinasyonda stock recoverye giriyor ama sıfırlama işe yaramıyor hata veriyor. g935f
başıma gelmiş bir olay bu çözümü combination yazılımı yukleyıp stock roma donmeye calısman olamdıgı zamanda daha yuksek androdli stock ron-m attıgımda cozume kavustum s7 edge genelde yasadıgım sorun android yukseltirteken dikkat etmen gerekn guvenlık yaması imei boxları desteklemıyosa atmayın yoksa gerı donusu olmuyor

bu dosyayı indir z3x ten bl göster stock rom un ap den sadece system göster sadece bu ikisini yükle

Chimera kullanmana gerek yok kesin çözüm Repair Firmaware verdiğim linkteki siteye kayıt ol indir
G935F | Waly Tech

Geri
Üst Alt