Yardım Samsung Galaxy S7 Edge Rom Sonrası Şebeke ve Sensör Sorunu

eğer irtibatlık bir durum varsa moderatörler irtibatlarlar

Anladığım kadarıyla burdan irtibat sağlamamız pek mümkün gözükmemekte.

Özel irtibat bilgisi vermenin yasak olacağı ve burdan irtibata kendi isteğimiz doğrultusunda geçemiyceğimiz konusunda bilgilisiniz ve bilgilerinizi aktardınız çok teşekkür ederim. Ana konu ile ilgili destek verebileceğiniz bir nokta var mıdır?

Anladığım kadarıyla burdan irtibat sağlamamız pek mümkün gözükmemekte.

Özel irtibat bilgisi vermenin yasak olacağı ve burdan irtibata kendi isteğimiz doğrultusunda geçemiyceğimiz konusunda bilgilisiniz ve bilgilerinizi aktardınız çok teşekkür ederim. Ana konu ile ilgili destek verebileceğiniz bir nokta var mıdır?
neden ve kimle irtibata geçeceksiniz sorununuz ne biz yardımcı olalım

Hocam sorunumu konu açıklamasında belirttim zaten tekrar yazmama gerek var mı ?

İbrahim arkadaşımızın iletmiş olduğu crackli program ile rom atıp imei repair ve patch cert yapmayı öğrenmek istiyorum.

Şuan ki durumu güncel rootlu olan cihazımda bu işlemleri yapmak için hangi adımları izlemem gerektiğini öğrenmek istiyorum.

Eğer yardımcı olabilirseniz sizden dinlemek isterim.

İbrahim arkadaşımızın iletmiş olduğu crackli program ile rom atıp imei repair ve patch cert yapmayı öğrenmek istiyorum.

Şuan ki durumu güncel rootlu olan cihazımda bu işlemleri yapmak için hangi adımları izlemem gerektiğini öğrenmek istiyorum.

Hocam yardımlarınızı bekliyorum :)
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Hocam yardımlarınızı bekliyorum :)

Siz herhalde yazılanları ya anlamıyorsunuz yada anlamak istemiyorsunuz. Yada yaşınız çok küçük bilemiyoruz.

Yukarıda da söylemiş arkadaşlar profesyonel ücretli araçlar lazım demiş. Siz hala free program ile birşeyler yapmaya uğraşıyorsunuz.

Free programlar bir yere kadar destek verir bir yerden sonra birşey yapmazlar. Sorunun çözümü belli zaten hala saçma sapan mesajlar yazıp yardım bekliyorsunuz. Size de güle güle...​

sorun rootla alakalı dır cihaza herhangi yazılım yüklerseniz sonrasında doğru root işlemi yapılırsa sorun düzelecektir

Konuyu hortlatmis olucam ama..s7 edge u8 de imei repair patch yapildiktan sonra sorunsuz olmaktami.bluetooth calismiyor sebeke sanki az cekiyor...almanyadan gelme bi cihaz..neyi nerde yanlis yyaptik..

arkadaşlar merhaba formda yeniyim konu acamadım bulamadım nerden acılıyo diye :) s7 edge 935f modeline bir turlu imei atamadık rootlu ciğaz orjinal romuda odinle koyamıyoruz yardımcı olabilcek varmı acaba

Konuyu hortlatmis olucam ama..s7 edge u8 de imei repair patch yapildiktan sonra sorunsuz olmaktami.bluetooth calismiyor sebeke sanki az cekiyor...almanyadan gelme bi cihaz..neyi nerde yanlis yyaptik..
valla bende de s7 edge var iki yıldır bt calışmıyor farklı roomladda denedik olmadı
,

arkadaşlar merhaba formda yeniyim konu acamadım bulamadım nerden acılıyo diye :) s7 edge 935f modeline bir turlu imei atamadık rootlu ciğaz orjinal romuda odinle koyamıyoruz yardımcı olabilcek varmı acaba

valla bende de s7 edge var iki yıldır bt calışmıyor farklı roomladda denedik olmadı
,
bende yakin zamanlarda ikinci el s7edge aldim yurtdisiymis imei atilmis dedi uygun fiyata aldim neyse bluetooth calismiyordu cihaz zaten rootlu ve magisk kuruluydu magisk icinden bluetooth library patcher modulu yukledim artik sorunsuz calisiyor. Bende sunu merak ediyorum eskiden imeili note2 kullaniyordum format veya yazilim atacagim zaman efs yedegi alip format yada yazilim attiktan sonra sebekenin gelmesi icin efs yedegini yukluyordum imei de sorun olmuyordu cok oldu ama bu islemin gecerli oldugu zamanlar:) merak ettigim imeili s7 edge de telefoncuya yani box filan gerek kalmadan format veya yazilim atabiliyormu kullananlar

Geri
Üst Alt