Yardım Samsung Galaxy S7 edge SM-G9350 Bootloader Unlock

gngrtyfn1

Üye
Herkese iyi günler ana bant g9350zhs4csg3 ana bant numaralı cihazın ekranı değiştikten sonra şebekesi yuvarlak çıkıyor. imei statüsü ok. bootlader kilidi oluduğu için root ta yapamadım. yardımınız için şimdiiden teşekkür ederim.

Bootloader'dan kastınız nedir? OEM,FRP mi ; RMM mi CROM LOCK mu? detay verirseniz daha anlaşılır bir şekilde yardım alabilirsiniz.

bi dünya cevap verdik da nabalım

Çok teşekkür ederim. şebeke yuvarlak çıkıyor. crom servises diye apk kurup crom servisleri kapattım ama. şu an hala yuvarlak. chrimera octopus z3x denedik yine çöezemedik.

Çok teşekkür ederim. şebeke yuvarlak çıkıyor. crom servises diye apk kurup crom servisleri kapattım ama. şu an hala yuvarlak. chrimera octopus z3x denedik yine çöezemedik.
Uygun Yazılım içinden cp seç yükle

Ayni sorun bende var ayni model sorunu cozdunuz mu cozduyseniz nasil cozdunuz yardimci olurmusun

Sorunu cozdunmu nasil cozdun lutfen anlatirmisin baskan
Herkese iyi günler ana bant g9350zhs4csg3 ana bant numaralı cihazın ekranı değiştikten sonra şebekesi yuvarlak çıkıyor. imei statüsü ok. bootlader kilidi oluduğu için root ta yapamadım. yardımınız için şimdiiden teşekkür ederim.

Baskan nasil cozdun yardimci olurmusun lutfen ayni sorunla basbasayim tesekkurler

Sorunu cozdunmu nasil cozdun lutfen anlatirmisin baskan

Baskan nasil cozdun yardimci olurmusun lutfen ayni sorunla basbasayim tesekkurler

Sorun ekran uyumsuzluğundanmış ondan dolayı başka uğraşmadım sizin probleminiz ne

Sorun ekran uyumsuzluğundanmış ondan dolayı başka uğraşmadım sizin probleminiz ne

Bu uyumu nasil cozeriz :(
Yazilim yuklemeyi denedim her yolu denedim ekran degistikten sonra boyle oldu netten s7 edge ekrani aldim taktim her yolu denedim sebeke yuvarlak bazisi sarj soketi degis duzelir diyor g9350 modeli acaba ekrandan dolayi mi kesinmidir usta

şarj soketi denenebilir. o kadar masraf yaptıktan sonra onu da değiş. ekrandan kaynaklı bence.

Geri
Üst Alt