Hsyn.2121

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy S7 Edge SM-G935A U7 Combination Firmware dosyasını paylaşacağım.

Genelde Frp Sıkıntısı Yaşayanlar ve İcin Gerekli Olan Dosyalardır. Test yazılımı olarak kullanılır. Bazı durumlarda cihazın yazılımsal sorunlarını gidermek için kullanılır.

Odin Aracığıyla AP den Yüklüyebilirsiniz
Lütfen U Sürümünüze Uygun Olup Olmadığını Kontrl Ediniz
G935A U7 Combination:
Burada İndir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dosya şifreli şifresi nedir acaba

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy S7 Edge SM-G935A U7 Combination Firmware dosyasını paylaşacağım.

Genelde Frp Sıkıntısı Yaşayanlar ve İcin Gerekli Olan Dosyalardır. Test yazılımı olarak kullanılır. Bazı durumlarda cihazın yazılımsal sorunlarını gidermek için kullanılır.

G935F U7 Combination:
Burada İndir
f değil bu a

benim bildiğim o program sadece adb enable dosyası oluşturuyor combinasyonun boyutu en az 500 mb civarı oluyor
doğrudur o programın mantığı sboot dosyasını çekip adb enabledosyası oluşturmak frp için.. manuel olarak ta yapabilirsin 7zip ile tar uzantılı yazılım içerisinden dosya çekip. full combination dosyası oluşturabilirsin

G935A U7 Combination:
Burada İndir

kardeş bu dosyayı s7 g930f ye yuklemeyi denedim hata verdi s7g930f nin binary7 bit combınation dosyasını bulamadım yardımcı olurmusun

kardeş bu dosyayı s7 g930f ye yuklemeyi denedim hata verdi s7g930f nin binary7 bit combınation dosyasını bulamadım yardımcı olurmusun
Bu konu g935a modeli için
Sizin cihaz için uyumlu değil

Geri
Üst Alt