Stock Rom Samsung Galaxy S7 Edge SM-G935F 8.0 To 7.0 Yazılım Sürümü Düşürme U2

merhaba bu yöntem ile 8.0 u4 den 7.0 a yazılım düşürülebilir mi?

8.0 u4 için tavsiye bir sürüm var mıdır? cihaza chimera ile patch atıldı. şebeke sorunu düzeldi. fakat pil tüketim sorunu var cihaza el dokunmasan da yarım günde sarj bitiyor. iki kere sıfır pil takildi. root ve pacth ile alakalı olabilir mi veya donanımsal olabilir mi? bu sorun için öneriniz var mıdır.

8.0 u4 için tavsiye bir sürüm var mıdır? cihaza chimera ile patch atıldı. şebeke sorunu düzeldi. fakat pil tüketim sorunu var cihaza el dokunmasan da yarım günde sarj bitiyor. iki kere sıfır pil takildi. root ve pacth ile alakalı olabilir mi veya donanımsal olabilir mi? bu sorun için öneriniz var mıdır.
Root Dosyasını Değiştirin Chimera Rootunu Kulanmayın

S7 modellerin çoğunda repair sonrasında bu problem oluşuyor. Özellikle andorid 8 lerde

Hsyn.2121 den farklı öneriniz var mıdır?
Root dan kaynaklı olup olmadığını öğrenmek için önce cihaza stock rom atıp ardından root yapın. Rootdan sonra işlem yapmayın. Root dan ise o şekilde de aynı problem oluşur zaten. Ona göre farklı adımlar denenebilir.

a3-2017 8.0 dan 7.0 e varmı acaba

cihazımın u kaç olduğunu nasıl öğrenebilirm

Geri
Üst Alt