Çözüldü Samsung Galaxy S7 Edge SM-G935F 8.0 U3 IMEI Repair+Patch Cert

Sagolub

Moderatör tarafında düzenlendi:
Peki box olmadan imei atilir mi bu programı ben bilgisayara yuklesem kendim yapabilirmiyim
Ücretli programdır box olmadanda alırsınız ama 900tl niz gider :)

Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peki box olmadan imei atilir mi bu programı ben bilgisayara yuklesem kendim yapabilirmiyim
Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur. Lütfen yaptığınız yorum ve açtığınız konulara dikkat ederek yazınız.

Sorunuzun cevabı hayır.

Adanada chimera tools olan telefoncu var mı yardimci olurmusunuz?

Kolay gelsin ımei repair yaptırdım telefoncuya fakat pil kullanimi %25 görünüyor ama 70 gidiyor şarjım bu sorunu nasıl çözeceğiz hangi rom daha düzgün orijinal gibi yardımcı olurmusunuz ona göre telefoncuya söyleyeyim yapsın

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190215-233837_Settings.jpg
    Screenshot_20190215-233837_Settings.jpg
    247 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_20190215-233833_Settings.jpg
    Screenshot_20190215-233833_Settings.jpg
    245.1 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_20190215-233826_Settings.jpg
    Screenshot_20190215-233826_Settings.jpg
    222.4 KB · Görüntüleme: 24
Kolay gelsin ımei repair yaptırdım telefoncuya fakat pil kullanimi %25 görünüyor ama 70 gidiyor şarjım bu sorunu nasıl çözeceğiz hangi rom daha düzgün orijinal gibi yardımcı olurmusunuz ona göre telefoncuya söyleyeyim yapsın
Bunun ımeı repairla alakası olacağını sanmıyorum bu sorun bataryala ilgili olabilir hocam yada yazılımdan olduğunu düşünüyorsanız u3 sürümün ilk çıkan yazılımını indirip Odin ke yükleye bilirsiniz ama ımeı repair işlemi yaptığınız icin yazılımdan sonra şebekeniz gidebilir hocam

Telefoncu bunu bilir mi yarın götüreceğim ne diyim telefoncuya 8.0 ın ilk yazılımını mı kursun

Telefoncu bunu bilir mi yarın götüreceğim ne diyim telefoncuya 8.0 ın ilk yazılımını mı kursun
Hocam bu sorununuzu yaptığınız telefoncuya anlatın o size gereken dosyayı yükleltecektir ama tabi sanmıyorum bu sorunun repairden sonra olduğuna

Reis telefon dün yapıldı bugün böyle oldu 3 gün öncesine kadar telefonun şarjı çok iyi gidiyordu geldiğinde format atılmıştı rom atıldı büyük ihtimal ımei repairden sonra oldu

Reis telefon dün yapıldı bugün böyle oldu 3 gün öncesine kadar telefonun şarjı çok iyi gidiyordu geldiğinde format atılmıştı rom atıldı büyük ihtimal ımei repairden sonra oldu
Anladım hocam dediğim gibi siz yaptığınız yerle bu konuda görüşün size tekrardan gerekirse farklı rom yükleyecektir

HERKESE KOLAY GELSİN ARKADAŞLAR G935F U3 IMEI REPAİR+ PATCH CERT İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİRDİM AMA UFAK BİR SORUN YAŞIYORUM TELEFON ARADA BİR KENDİNİ RESETLİYOR BUNU BERABER ÇÖZEBİLİRSEK İŞLEMİ TAM OLARAK GERÇEKLEŞMİŞ OLUCAK
hocam s.a combinasyon yükleyip imei repai ryapıp sonra 8.0 sürümüne mi güncelliyeceğiz tam olarak anlatırmısın

hocam s.a combinasyon yükleyip imei repai ryapıp sonra 8.0 sürümüne mi güncelliyeceğiz tam olarak .nlatırmısın
8.0 Güncellerseniz tkerardan Patch İşlemi Yapmanız Gerekecek Hocam

8.0 Güncellerseniz tkerardan Patch İşlemi Yapmanız Gerekecek Hocam
combinasyon yuklüyorum rootluyorum ımeı repair oluyor şebekeyi onarıyorum sıkıntı yok fakat 8.0 a yükselttiğimde imei NG hatasına düşüyor ve patch işlemi yapamıyorum yardımcı olurmusun sana zahmet

combinasyon yuklüyorum rootluyorum ımeı repair oluyor şebekeyi onarıyorum sıkıntı yok fakat 8.0 a yükselttiğimde imei NG hatasına düşüyor ve patch işlemi yapamıyorum yardımcı olurmusun sana zahmet
Hocam elinizde Chimera varsa işlemleri ordan yapın Chimera box 8.0 cihazları destekliyor

Geri
Üst Alt