g935f u4 var elimde suan root yapdim chimera ile imei atdim pach cert yapiyorum gidiyor ama imei status ng yaziyor
Combinaiton Ve Yazılım Yükleyin Hocam Temizleyin Güzelce Cihazı Tekrar Deneyin İşlemlerden Sonra Cihaz Ucak Moduna Girerse Bekleyin Kendis Cıksın Siz Cıkarırsanız Cihaz Ng De Kalır

o zaman yeniden root yapmaliyim sonra chimera tool a yeniden pach yapmayilim

tesekkurler hocam cvb yazdiginiz icin

1 combination yaziyorum sonra 4 adedli yazlim yaziyorum root ediyorum sonra da chimera ile pach cert yapmaliyam

tesekkurler hocam cvb yazdiginiz icin

1 combination yaziyorum sonra 4 adedli yazlim yaziyorum root ediyorum sonra da chimera ile pach cert yapmaliyam
Patch Yaptıktan Sonra Ucak Moduna Girerse Karışmayın Kendisinin Cıkmasını Bekleyin

dedıklerınızın hepsını yaptım ama yamalamada yapıyor yınede sebeke elmıyor

dedıklerınızın hepsını yaptım ama yamalamada yapıyor yınede sebeke elmıyor
Patch işlem Bitikten Sonra Ucak Moduna Giriyors Cihaz Karışmayın Bırakın Kendis Cıksın Siz Cıkarırsanız Şebeke Gelmez

hayır pach yapıyorum ucak moduna gırmıyor normal sebeke dıslerı var cert tamamlandı dıyor ama bana bıraz yardım edn lutfen kafayı yıyecem

hayır pach yapıyorum ucak moduna gırmıyor normal sebeke dıslerı var cert tamamlandı dıyor ama bana bıraz yardım edn lutfen kafayı yıyecem
Hocam Şöyle Yapın Ozamaan Cihaza Uygun Combinatn Ve Yazılım Yükleyin Rootlayıp Tekrar Patch Deneyin Büyük İhtimal Patch Sonra Ucak Moduna Girecek Girdiği Zaman Karışmayın Bekleyin Şebeke Gelecektir

1 combınasyon yukle resetle
2 yazılım yukle resetle
3 zaten imemi atılmıs sadece yamalama lazım tekrar tekrar atmam lazım mı yoksa
4 yazılımdan sonra reset at bunları yaptım

hocam şimdi combi yi yükledikden sonra factory reset dıyım sonrasında yazılım yuklenecek değilmi? sonrasında ise root u chimiradan mı yapayım yoksa normal mı noramlden bır turlu olmuyorda

hocam şimdi combi yi yükledikden sonra factory reset dıyım sonrasında yazılım yuklenecek değilmi? sonrasında ise root u chimiradan mı yapayım yoksa normal mı noramlden bır turlu olmuyorda
Hocam Combinationdan Sonra yazılım Yüklemen Gerekli Sonradda Cihimera İle patch yaparken kendisi root yükler cihazı sıfırlar

tamam birde böyle denim teşekkurler sonucu soylerım sızlere

tamamdır. dedıklerının hepsi gerçekleşti sıfırlama ekranı bile geldı bakalım sonun ne olucak..

uçak moduna girmedı dırek normal acıldı yıne olmadı ya

sıfırla dedım acıldı tekrardan cert e bastım oldu gıbı oldu suanda samsung ekranında beklıyor oylece

Son düzenleme:
dedıklerınızın hepsini yapıyorum en sonunda kırıcam bunu ya baska ne edebılırım ımeı yıypte burda nasıl takılabılır kı anlamadım ben ya

uçak moduna girmedı dırek normal acıldı yıne olmadı ya

sıfırla dedım acıldı tekrardan cert e bastım oldu gıbı oldu suanda samsung ekranında beklıyor oylece
Farklı Bi Yazılım Deneyin Ozaman Ustam Yada

dedıklerınızın hepsini yapıyorum en sonunda kırıcam bunu ya baska ne edebılırım ımeı yıypte burda nasıl takılabılır kı anlamadım ben ya
Eft varmı elinizde. Ordan root yapıp deneyin birde

arkadaslar ben 3 gundur 12 tane yazlim atdim u4 g935f e olmadi combinationlarida degisdim 4 tane yine ayni yine ng cikiyor. yapan varsa g935f u4 yazlim combinatiyon ve ya basqa bir seyler paylasirlarsa seviniriz . u3 u2 yapmis olabilirler kimseler bize u4 de yapan arkadaslar varsa yardimci olsunlar

Geri
Üst Alt