yok bunu da bu iş için aldım samsung ekranında kaıyor 3 tus resetlıyorum sonra acıyorum telı yoksa acılmıyor

arkadaslar ben 3 gundur 12 tane yazlim atdim u4 g935f e olmadi combinationlarida degisdim 4 tane yine ayni yine ng cikiyor. yapan varsa g935f u4 yazlim combinatiyon ve ya basqa bir seyler paylasirlarsa seviniriz . u3 u2 yapmis olabilirler kimseler bize u4 de yapan arkadaslar varsa yardimci olsunlar
G935FXXS4ESAE bu yazılımla denedinizmi?
Konuda yapılan cihazın üzerinde olan yazılım

SAMSUNG G935F U4 Repair IMEI Firmware NG Network Fix
bunu denıyen oldumu

link olsa denerik hocam

HOCAM DENEMEYE GEREK YOK BEN DENEDIM BIR SEY OLMADI YOK YAPAMADIM AGALAR OLMUYOR YAPNLARVAR SA YARDIM ETSIN LUTFEN

hocam ben buldum caresini . anlatayim size twrp yapdiktan sora no-verity-opt-encrypt-6.0.zip dosyasini yuklediniz sora format data yapib reboot recovery edib yeniden Magisk-v16.7.zip kuruyoruz sonra chimera ile pach sertificat ediyoruz boot yaziyor chimera sora cildiginda telefon ucak modunda aciliyor bekliyoruz 30 - 1 dk arasinda sebeke geliyor .

hocam ben buldum caresini . anlatayim size twrp yapdiktan sora no-verity-opt-encrypt-6.0.zip dosyasini yuklediniz sora format data yapib reboot recovery edib yeniden Magisk-v16.7.zip kuruyoruz sonra chimera ile pach sertificat ediyoruz boot yaziyor chimera sora cildiginda telefon ucak modunda aciliyor bekliyoruz 30 - 1 dk arasinda sebeke geliyor .
Geri Dönüş İcin Teşekürller Hocam Sorun Yaşayan Arkdaşlar Sizin Yönteminizi Denerler

arkadaslar bu kalici rootu nasil sile bilirim cihaza zarar vermeden ?

arkadaslar bu kalici rootu nasil sile bilirim cihaza zarar vermeden ?
Yazılım Yükleyip Deneyin İsterseniz Ama Eğer Önceden Cihaza IMEI Repiar İşlemi Yapılmışsa Yazılım Yükledikten Sonra Tekrardan Patch İşlemi Yapmanız Gerekecek

arkadaslar elimde 1 tane g935f var sebeke yerine halak gelmis imei yerinde modem yerinde sebekeleri ariyib buluyor ama sebeke yeri halka var nasil coze bilirim

arkadaslar elimde 1 tane g935f var sebeke yerine halak gelmis imei yerinde modem yerinde sebekeleri ariyib buluyor ama sebeke yeri halka var nasil coze bilirim

Cihazınıza Uygun Combinaiton Ve Yazılım Yüklemeyi Deneyin Hocam Ayrıca Bu Konu IMEI Repair Konusu Sorununuzla İlgili Konu Acarsanız Daha İyi Olur

ap: g935fxxs4esaf
cp: g935fxxu4asa1
csc: g935fojv4esah
model: sm-g935f
root: magisk root
işlem ok şebeke ok
chimera tool ile
chimera rootunda ngden çikmadı yukardaki işlemleri yapsam bile

ap: g935fxxs4esaf
cp: g935fxxu4asa1
csc: g935fojv4esah
model: sm-g935f
root: magisk root
işlem ok şebeke ok
chimera tool ile
chimera rootunda ngden çikmadı yukardaki işlemleri yapsam bile
Tekrardan Cİhazınıza Uygun Combinaiton Vee Yaızlım Yükleme İşlemi Yapın Patch İşlemi Bitikten Sonra Cİhaz Ucak Moduna Girecektir Ucak Modunda Cıkmasını Bekleyn Şebeke Gelecektir

Tekrardan Cİhazınıza Uygun Combinaiton Vee Yaızlım Yükleme İşlemi Yapın Patch İşlemi Bitikten Sonra Cİhaz Ucak Moduna Girecektir Ucak Modunda Cıkmasını Bekleyn Şebeke Gelecektir
yukarda yazdıklarımla şebeke aldım demek istedım tesekkur ederim

merhaba G935FXXU4ESAE android sürüm 8.0 Z3x ve octopus´m var bunlar ile bu işlemi yapabiliyor muyuz :) yapamadım da

Geri
Üst Alt