Çözüldü Samsung Galaxy S7 Edge SM-G935F Hard Reset Sonrası Döngüye Aldı

aburakt

Yeni Üye
15 May 2019
15
5
3
SM-G935F cihazıma hard reset attıktan sonra açılmadı. Sürekli açmayı deneyip yeniden başlatıyor. Hard reset denerken verdiği hata ekteki gibi. Stok ROM kurmaya çalıştığımda Odin fail veriyor. Ne yapmam gerekiyor?

Ekli dosyalar

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Moderator
Geliştirici Ekibi
21 Haz 2018
12,430
11,001
113
35
SM-G935F cihazıma hard reset attıktan sonra açılmadı. Sürekli açmayı deneyip yeniden başlatıyor. Hard reset denerken verdiği hata ekteki gibi. Stok ROM kurmaya çalıştığımda Odin fail veriyor. Ne yapmam gerekiyor?
Cihaz download moda giriyor mu?

adnanmirsad56

Süper Kullanıcı
Moderator
Geliştirici Ekibi
21 Haz 2018
5,301
7,599
113
Combination yükleyip deneyin düzelir

aburakt

Yeni Üye
15 May 2019
15
5
3
Forum üzerindeki combination linklerinden 3ünü ayrı ayrı denedim ilk linkteki dosya ile başarılı bir şekilde işlemi tamamladım arkasından sıfırdan stock rom kurulumu yaptım ve cihazımı kurtardım. Desteğiniz için çok teşekkür ederim @silivriserdar @adnanmirsad56

Combination dosyasını aldığım konu;

Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Moderator
Geliştirici Ekibi
21 Haz 2018
12,430
11,001
113
35
Forum üzerindeki combination linklerinden 3ünü ayrı ayrı denedim ilk linkteki dosya ile başarılı bir şekilde işlemi tamamladım arkasından sıfırdan stock rom kurulumu yaptım ve cihazımı kurtardım. Desteğiniz için çok teşekkür ederim @silivriserdar @adnanmirsad56

Geçmiş olsun. :)

adnanmirsad56

Süper Kullanıcı
Moderator
Geliştirici Ekibi
21 Haz 2018
5,301
7,599
113

Geçmiş olsun

Üst Alt