Yardım Samsung Galaxy S7 Edge SM-G935F IMEI Repair Sonrası Reset Atıyor

sofiadem

Üye
S.a iyi geceler herkese.s7 edge G935FXXS8ETCA 8.0. Sürüm repair için geldi eftsu ile rotlayıp chimera ile repair patch yaptım ok. Müşteri sabah geri getirdi cihaz logo açılıp kapanıyor cihaz açmıyor.factory yaptım aynı kendi yazılımını yükledim açtı cihaz bu seferde doğal olarak şebeke vermedi.eftsu çalışmadığı için magisk ile rotlayıp chimera ile patch yaptım ok.teslim ettim.müşteri bugün yine geri getirdi.bir uyarı yazı geldiğini onu onayladığını ve factory moda geçtiğini onunda factory reset yaptığını söyledi.cihaz şuan ilk günkü gibi logo gelip gidiyor.bunun kalıcı ilacı nedir

S.a iyi geceler herkese.s7 edge G935FXXS8ETCA 8.0. Sürüm repair için geldi eftsu ile rotlayıp chimera ile repair patch yaptım ok. Müşteri sabah geri getirdi cihaz logo açılıp kapanıyor cihaz açmıyor.factory yaptım aynı kendi yazılımını yükledim açtı cihaz bu seferde doğal olarak şebeke vermedi.eftsu çalışmadığı için magisk ile rotlayıp chimera ile patch yaptım ok.teslim ettim.müşteri bugün yine geri getirdi.bir uyarı yazı geldiğini onu onayladığını ve factory moda geçtiğini onunda factory reset yaptığını söyledi.cihaz şuan ilk günkü gibi logo gelip gidiyor.bunun kalıcı ilacı nedir
Hocam şimdi anladığım kadarıyla siz cihazı yaptıktan sonra benimde başıma gelen bi çözümü paylaşacağım şimdi siz cihazı yaptıktan sonra yukarıdaki bildirim panelinden yetkisiz eylem diye bir mesaj geliyor ve müşteri bu ne diye mesaja bastıgında yeniden başlatırken susuyor siz bu cihazı tekrar yapıp (disable aplication (root) ) uygulamasını kurup ordaan securitylog Agenti disable yapıp cihazı müşteriye teslim edin büyük ihtimalle sorun Budur

Yetkisiz eylem algılandı yazısının çıkmasını engellemek için SecurityLogAgent devre dışı bırakın. Eft Pro varsa tek tıkla adb den direk disable edebilirsiniz.

Cevap için teşekkür ederim. Aynen dediğiniz gibi yaptım oldu.buda demektir ki.müşteri fabrika ayarı yapmayacak.yaptımı yine bize gelecek

Geri
Üst Alt