Çözüldü Samsung Galaxy S7 Edge SM-G935F Şebeke Sorunu

Nurulika

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar benim cihaz s7 edge sıfırladım ağda kayıtlı değil hatası alıyorum İMEİ leri sorguladım sıkıntı yok

Screenshot_20190416-214359.png
@adnanmirsad56

Merhaba arkadaşlar benim cihaz s7 edge sıfırladım ağda kayıtlı değil hatası alıyorum İMEİ leri sorguladım sıkıntı yok
*#0011# yapın ve imei status OK ise sorun yok. Ama NG ise sıkıntı var.

c***k indirdim var

@adnanmirsad56, hocam telefonun arkasına bakıyorum 935f yazıyor benden önceki sahibi telefona 935fd (çift sim) yazılımı atmış 935f yi indirip atayım mı cihaza Android 6.0.1

@adnanmirsad56, hocam telefonun arkasına bakıyorum 935f yazıyor benden önceki sahibi telefona 935fd (çift sim) yazılımı atmış 935f yi indirip atayım mı cihaza Android 6.0.1
Başka yazılım yüklemeye gerek yok. c***k iş görmeyebilir yinede deneyin başka şansınız yok zaten.Cihazı root yapın
Programı açıp repair bölümünden patch certificate işlemi yapın.

Bu konu hakkında bana da yardım edebilirmisiniz? 2. el bir arkadaştan S7 Edge G935FD aldım. Yurtdışı sürüm yüklüydü. IMEI'si kayıtlı. TWRP yükledim. Tamamen formatladım. Ardından Stock Rom atıyorum ve şebeke gelmiyor. Bazılarında şebeke geliyor ama sim kart gelmiyor, yalnızca acil aramalar diyor. Lütfen yardım edin.

Geri
Üst Alt