Custom Rom Samsung Galaxy S7 Edge SM-G935F U1 Yazılım Yükleme İşlemi

battal46

Yasaklı
merhaba arkadaşlar elimde g935f bir cihaz var cihaz u1 6.0.1 versiyon yüklüydü cihaza 8.0.0 G935FXXS2DRC3_G935FOJV2DRAG_XSG yükledim normal çalştı root attım pach yapacaktım hata verdi tekrar aynı yazılımı yükledim sorunsuz yükledi ama cihaz açmıyor bu seferde şöyle bir yazı çıkıyor no comment diye neredyse u1 bütün romları denedim asagıdaki resimdeki hatayı alıyorum hep yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    166 KB · Görüntüleme: 57
U2 Yazilim Yukleyin Acilacaqdir
Sizde Binary U2
U1 Yuklemeye Calisiyorsunuz Siz

Cihazin Sürümü U5 U5 Yazilimi indirip Kur Sonra Format At recovery modda wipe cache yap
cihazınız açar.
S7 edgelere Yazilimdan Sonra Format Atmazsan Açmaz.

Cihazin Sürümü U5 U5 Yazilimi indirip Kur Sonra Format At recovery modda wipe cache yap
cihazınız açar.
S7 edgelere Yazilimdan Sonra Format Atmazsan Açmaz.
usta bu cihaz 6.0.1 versiyon yüklüydü u5 6.0.1 versiyon varmıki ben cihaza yazılım yüklemeden öncede bakmıştım anaband sürümü u1 di

usta bu cihaz 6.0.1 versiyon yüklüydü u5 6.0.1 versiyon varmıki ben cihaza yazılım yüklemeden öncede bakmıştım anaband sürümü u1 di
u5 Yanlıslıklıkya yüklemiş olabilirsiniz Cihaz Suan U5 Daha düşük bi u sürümü atmayı denemeyin boşa u 5 sürüm atın
format atın wipe cache yapın telefon açar.

u5 Yanlıslıklıkya yüklemiş olabilirsiniz Cihaz Suan U5 Daha düşük bi u sürümü atmayı denemeyin boşa u 5 sürüm atın
format atın wipe cache yapın telefon açar.
[/QUOTE
teşekkürler usta cihaz u5 de açıldı ama u5 lere rapair yapabiliyormuyuz z3x ile bu cihaz yurt dışıymış

Yapılır Hocam

Elinizde Chimera Veya Z3x Box Olması Gerekiyor.

selamun aleyküm degerli ustalarım s7edge cıhazım çükmüş hangı yaazılımı atıysam düzelmiyor ne yapabilirim

Geri
Üst Alt