Yardım Samsung Galaxy S7 Edge SM-G935U Şebeke Sorunu

Merhaba arkadaşlar cihaz SM-G935U yurtdışı kayıtlı cihaz imei vs kontrol sağladım herhangi bir sorun yok elle format atıldıktan sonra şebeke gitmiştir.
Bir kaç araştırmadan sonra *#0011# yapıldığında Mipi device fail fix hatasını gördüm yardımcı olabilir misiniz?

Ekli dosyalar

• s7-bi-loi-mipi-device-fail-1.jpg
    s7-bi-loi-mipi-device-fail-1.jpg
    60.8 KB · Görüntüleme: 42
Merhaba arkadaşlar cihaz SM-G935U yurtdışı kayıtlı cihaz imei vs kontrol sağladım herhangi bir sorun yok elle format atıldıktan sonra şebeke gitmiştir.
Bir kaç araştırmadan sonra *#0011# yapıldığında Mipi device fail fix hatasını gördüm yardımcı olabilir misiniz?
Cihaz nasıl bu hale geldi? Bu cihaza normalde boxlar ile IMEI repair işlemi olmuyor. Sadece server üzerinden oluyor.​

Cihaz nasıl bu hale geldi? Bu cihaza normalde boxlar ile IMEI repair işlemi olmuyor. Sadece server üzerinden oluyor.
Cihaz çalışıyordu kullanıyordum cihazı birine verecektim imei kayıtlı sorun olmaz diye sıfırladım elle ondan sonra şebeke gitti biraz araştırdım mipi device fail hatasını gördüm çözümünü bulamadım Serdar bey

Cihaz çalışıyordu kullanıyordum cihazı birine verecektim imei kayıtlı sorun olmaz diye sıfırladım elle ondan sonra şebeke gitti biraz araştırdım mipi device fail hatasını gördüm çözümünü bulamadım Serdar bey
Anladım bir yazılım yüklemesi yapın. Cihazın yazılım bilgileri nelerdir? Ayarlarda yazar, yazılım bilgisi onun resmini atın bakalım.​

Odin ile yazılım yüklemesi yaptım ama bir sonuç alamadım.Bu cihaz için uygun bir yazılım veya deneyebileceğim bir yazılım varmıdır acaba?

Odin ile yazılım yüklemesi yaptım ama bir sonuç alamadım.Bu cihaz için uygun bir yazılım veya deneyebileceğim bir yazılım varmıdır acaba?
Chimera Tool üzerinden Repair Network işlemi var ama hiç deneme yapmadım. Chimera Tool olan bir teknik servise gidin. Yeriniz nerede?​

merhabalar aynı sorunlu cihz bende de var çözüm buloabildinizmi siz???

combination yazılım yükledikten sonra yapılıyor

Geri
Üst Alt