Yardım Samsung Galaxy S7 Patch Sorunu

• Konbuyu başlatan bycida
  • Başlangıç tarihi
B

bycida

merhaba arkadaşlar yurdışı s7 var dün format attım ve ağda kayıtlı değil hatası alıyorum *#06# yapıyorum imei ikiside mevcut *#0011# yapınca imei status ng yazıyor android sürümü 6 ve rootludur cihaz

merhaba arkadaşlar yurdışı s7 var dün format attım ve ağda kayıtlı değil hatası alıyorum *#06# yapıyorum imei ikiside mevcut *#0011# yapınca imei status ng yazıyor android sürümü 6 ve rootludur cihaz
Cihaza patch işlemi yapmak lazım

detaylı bilgi verir misiniz hocam rootlu cihaz patch yapmam için neler lazım hocam

Cihazın tam olarak modeli nedir? *#1234# yapıp çıkan resmi konuya atın bakalım.​

hocam versiyon bu ama şöyle bi durum var imei gidince ben android 6 firmware yükledim yani orjinal sürümü olmayabilir ilk sürümündeki kod G930FXXU1DQD7 buydu hocam
Screenshot_20191130-194735.png

merhaba konu hortlayacak ama ben telefonumu telefoncuda imei tamir ettirdim ancak efs/imei klasöründe 1 dosya var ve telefonum hiç bir şekilde arama yapmıyor ne yapabilirim

merhaba konu hortlayacak ama ben telefonumu telefoncuda imei tamir ettirdim ancak efs/imei klasöründe 1 dosya var ve telefonum hiç bir şekilde arama yapmıyor ne yapabilirim
Telefonun arama yerinden *#0011# yapın stack 1 basın ve resim atın bakalım.​

Geri
Üst Alt