leonidasss

Üye
Arkadaşlar bu cihaz Uzakdoğu ülkelerine ait bir cihaz. Bu cihaz tarafıma FRP işlemi için geldi. Cihaza combination dosyası yükleyerek kaldırdım. Sonrasında yüklediğim yazılım da Türkçe dil ve Google Play yüklü değildi.

Cihaza Türkçe dil ve Google Play yüklendi. Cihaza dil eklemek için Eft Dongle aracı kullanıldı. Google Play içinde TWRP ROOT İLE gapps yazıldı.

Adsız.png

Ayrıca cihaz crom servis kilitlidir. Bu işlem içinde dosyaların içinde crom service apk mevcuttur.
GEREKLİ DOSYALAR

Lütfen aciliyet belirtip dosya istemeyiniz. Şartları sağlayamayan arkadaşlar foruma 30 TL bağışta bulunurak sahip olabilirler.
Şartları yerine getiren kullanıcı arkadaşlara şifre özelden gönderilecektir.

Burada

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu cihaz Uzakdoğu ülkelerine ait bir cihaz. Bu cihaz tarafıma FRP işlemi için geldi. Cihaza combination dosyası yükleyerek kaldırdım. Sonrasında yüklediğim yazılım da Türkçe dil ve Google Play yüklü değildi.

Cihaza Türkçe dil ve Google Play yüklendi. Cihaza dil eklemek için Eft Dongle aracı kullanıldı. Google Play içinde TWRP ROOT İLE gapps yazıldı.

Ekli dosyayı görüntüle 106

Ayrıca cihaz crom servis kilitlidir. Bu işlem içinde dosyaların içinde crom service apk mevcuttur.
GEREKLİ DOSYALAR

Türkçe Rom en kısa zamanda upload edilip forumda konu olarak paylaşılacaktır. Ya da ihtiyaç duyan arkadaşlar mesaj atabilirler.
Paylaşım için teşekkürler. EFT Dongle başarılı şekilde gapps paketi de yüklüyor. Bilginiz olsun.

Onun içinde detaylı bir konu açıp anlatmak lazım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Aslında bugün elimde cihaz vardı ve gapps paketi de yükledim ama hiç aklıma gelmedi. Basit bir işlem aslında sadece 2 tık ile gapps paketini yüklüyor.

Usta S7 9300 telefonum var.bazı yerler çince.ful türkçe rom için link verecen mi.nasıl kuracağımı da anlatırsan memnun olurum.

bu konuda bana yardımcı olurmusunuz yama dan başka birşey yapılmıyormu

bu konuda bana yardımcı olurmusunuz yama dan başka birşey yapılmıyormu

Yazılım upload edilip size özel mesaj yoluyla link iletilecek lütfen dosyayı almak için acele etmeyiniz.

• Beğen
Tepkiler: MNE
peki bu yazılım yama mı yama ise android surumu nedir şimdiden teşekkürler

peki bu yazılım yama mı yama ise android surumu nedir şimdiden teşekkürler

Yazılım Eft dongle aracılığı ile Türkçeleştirilmiş 6.0.1 sürümüdür.

• Beğen
Tepkiler: MNE
Hayir indirmedim

Dosyayı upload ediyorum ama lanet internetin hızı yüzündn ortalama 86 saat içinde yüklenecek diyor.

bunu nasıl kuracagız anlatırmısınız

Dosyayı paylaştığım zaman ilk olarak bilgisayarınıza indireceksinz. Sonrasında Samsung Odin Flash Aracını indirin. Pc de samsung usb driver yoksa samsung usb driver ı indirip kurun. Daha sonra cihazınızı download moduna alıp AP kısmından dosyayı seçip START diyeceksiniz ve cihazınızın açılmasını bekleyeceksiniz. Cihaz açıldıktan sonra kurulumunu yapın. Bu işlemleri yapmadan önce cihazınızın geliştirici ayarlarından oem kilidini açıp işlemleri o şekilde yapınız aksi takdirde cihazınızda senkronize edilmiş hesap (account) size sorun yaratabilir. Son olarak cihazınızı formatlayın , tekrardan kurulumunu yapın ve kullanmaya başlayın.

ne zaman siteye yüklersiniz

android 6,0,1 mi olacak androıd 8 olmazmı

Geri
Üst Alt