ama
G9300ZCU3CRH1
en güncel yazılım bu android 8

O romlar costum rom Stock romlarda 6.0.1

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hayır orjinal çin de dagıtılan stock rom bu dur
G9300ZCU3CRH1
buda suanda yüklü olan en güncel yazılımdır
internete dolaşan 6,0,1 romu ise yama dır orjinal değil

yazılım atılacaktı ?

Dosyayı talep ettiğiniz günden bu yana foruma hiç katkı saglamamissiniz. Vaktiniz olmayabilir. Anlıyorum. O zaman şu şekilde de yapabiliriz sitemize 20 tl bağışta bulunurakta bu dosyaya sahip olabilirsiniz.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Bağış yapar yapmaz link tarafınıza gonderilecektir. Aksi bir durum söz konusu bile edilemez biz burada dürüst bir şekilde iş yapmaya faydalı olmaya çalışıyoruz.

Arkadaşlar bu cihaz Uzakdoğu ülkelerine ait bir cihaz. Bu cihaz tarafıma FRP işlemi için geldi. Cihaza combination dosyası yükleyerek kaldırdım. Sonrasında yüklediğim yazılım da Türkçe dil ve Google Play yüklü değildi.

Cihaza Türkçe dil ve Google Play yüklendi. Cihaza dil eklemek için Eft Dongle aracı kullanıldı. Google Play içinde TWRP ROOT İLE gapps yazıldı.

Ekli dosyayı görüntüle 106

Ayrıca cihaz crom servis kilitlidir. Bu işlem içinde dosyaların içinde crom service apk mevcuttur.
GEREKLİ DOSYALAR

Forumda en az 5adet faydalı konu açmış olmanız gerekmektedir.
Lütfen aciliyet belirtip dosya istemeyiniz. Emek verdik karşılığnda sadece konu açmanızı istiyoruz.
Şartları yerine getiren kullanıcı arkadaşlara şifre özelden gönderilecektir.

Burada
emeğine sağlık ustam

Rica ederim kardeşim.

Arkadaşlar bu cihaz Uzakdoğu ülkelerine ait bir cihaz. Bu cihaz tarafıma FRP işlemi için geldi. Cihaza combination dosyası yükleyerek kaldırdım. Sonrasında yüklediğim yazılım da Türkçe dil ve Google Play yüklü değildi.

Cihaza Türkçe dil ve Google Play yüklendi. Cihaza dil eklemek için Eft Dongle aracı kullanıldı. Google Play içinde TWRP ROOT İLE gapps yazıldı.

Ekli dosyayı görüntüle 106

Ayrıca cihaz crom servis kilitlidir. Bu işlem içinde dosyaların içinde crom service apk mevcuttur.
GEREKLİ DOSYALAR

Lütfen aciliyet belirtip dosya istemeyiniz. Şartları sağlayamayan arkadaşlar foruma 30 TL bağışta bulunurak sahip olabilirler.
Şartları yerine getiren kullanıcı arkadaşlara şifre özelden gönderilecektir.

Burada
bağış nasıl yapılıyor dosyayı almak istiyorum

Geri
Üst Alt