N

Nbrios

Vermiş olduğum dosyayı Odin veya başka araçlarla PDA seçip Yükleyebilirsiniz. Oem Kilidini Açıp Yükleme yapalım.

Root yapmadan önce lütfen Root Nedir ve Ne işe Yarar bunları araştırıp o şekilde root yapalım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konu düzeltildi sadece beğen yapın ve sayfayı yenileyin linkler gözükecektir.

rootluyorum z3x den repair diyorum lütfen modem sürümünü düşürüp deneyiniz diyor YAzılım konusunda çok bilgim yok donanımda baya iyiyimdir ama yardımcı olur musunuz acaba ?

rootluyorum z3x den repair diyorum lütfen modem sürümünü düşürüp deneyiniz diyor YAzılım konusunda çok bilgim yok donanımda baya iyiyimdir ama yardımcı olur musunuz acaba ?
Hata resmini veya log ile birlikte sitemizde uygun bölüme konu açınız. Yardımcı oluruz. Ama IMEI numaraları gözükmesin.​

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190926-123321_Settings.jpg
    Screenshot_20190926-123321_Settings.jpg
    226.3 KB · Görüntüleme: 54
uymlu hocam oem acıkmı kontörl edin
oem acık, ımeıl repair yapılmış cıhaza, 7 gun sonra ımeıl kapanma uyarısı aldım. Kırmızı ekran olunca duzelmedı bende romun sadece odınde ap kısmını kurdum telefon normale dondu. Acaba bı yerde yanlıs mı yaptım, yukleme oncesı dalvık felan sıfırlama yapmamıstım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
oem acık, ımeıl repair yapılmış cıhaza, 7 gun sonra ımeıl kapanma uyarısı aldım. Kırmızı ekran olunca duzelmedı bende romun sadece odınde ap kısmını kurdum telefon normale dondu. Acaba bı yerde yanlıs mı yaptım, yukleme oncesı dalvık felan sıfırlama yapmamıstım.
Cihazın download mode görüntüsünü konuya atarmısınız bakalım

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190926-160049_Root Checker Basic.jpg
    Screenshot_20190926-160049_Root Checker Basic.jpg
    457.4 KB · Görüntüleme: 24
selamalr dostlarım s7 edge 8.0.0 root yapıcam ama bu u5 u3 nerede yazıyor bulamadım dowloand modda AP SWREV B:6 K:4 S:5 YAZIYOR

Geri
Üst Alt