Yardım Samsung Galaxy S7 SM-G930F IMEI Repair İşlemi

• Konbuyu başlatan omeric
  • Başlangıç tarihi
O

omeric

Değerli dostlar, Dubaiden gelen telefonum çift hatlı S7 telefonuma imei onarımı yaptırmak istiyorum. İstanbul'da tercihen Anadolu yakasında Android 8 e yükseltip ücreti mukabilinde imei tamiri yapabilecekler varsa iletişime geçerse sevinirim.

Değerli dostlar, Dubaiden gelen telefonum çift hatlı S7 telefonuma imei onarımı yaptırmak istiyorum. İstanbul'da tercihen Anadolu yakasında Android 8 e yükseltip ücreti mukabilinde imei tamiri yapabilecekler varsa iletişime geçerse sevinirim.
@adnanmirsad56 Ustamız Yardımcı Olabilir Belki
Henüz chimera almadım da almayı düşünüyorum. Anadolu yakasında bu işi yapan yüzlerce kişi vardır. Yapan birini bulursunuz mutlaka.

Anadolu yakasında tam olarak nerdesiniz.

@silivriserdar Muhakkak var ama sorsan Türkiye'de herkes her işten anlıyor. Benim isteğim telefonumu oreo ya yükseltip imei repair yapmak. İşin ehli birine yaptırmak istiyorum. O yüzden forumdan destek almak istemiştim.

@silivriserdar Muhakkak var ama sorsan Türkiye'de herkes her işten anlıyor. Benim isteğim telefonumu oreo ya yükseltip imei repair yapmak. İşin ehli birine yaptırmak istiyorum. O yüzden forumdan destek almak istemiştim.
Anladım, arkadaşlar var ama Avrupa yakasında oturuyorlar. Sağlam güvendiğimiz arkadaşlar var. İşini iyi yapan ve sitede bir çok konusu olan. Ayrıca devamlı telefon edip konuştuğum arkadaşlarım var. Ama Avrupa yakasındalar.

Geri
Üst Alt