Root Samsung Galaxy S7 SM-G930F Android 7.0 U1 Mroot

Samsung Galaxy S7 SM_G930F Dosyasıdır

Root Dosyasını ODİN AP den

Yada Z3x Pdan yükleme Yapabilirsiniz

Cihazda Önemli Bilgileriniz Varsa Yedek Alınız

Kalıcı Root Dosyasıdır

Sıfırlama İşlmeninde Şebeke Gitmez

Burada İndir
Teşekkürler çok güzel konular emeğinize sağlık. Sizde chimera var mı?

Var Daha Ustam Hepsi En Kısa Zamanda Paylaşılacak :)
Eyvallah ama işte bu boot.img üzerinden olan root olayını artık Z3x ve Octopus/Octoplus Box kabul etmiyor. İlla SuperSU 2.82 kurmanızı istiyor. Yoksa cihaz hep NG olarak kalıyor. En güzeli twrp SuperSU 2.82 veya CF Root sonra işlem sonra Mroot o zaman sıkıntı olmaz.

Eyvallah ama işte bu boot.img üzerinden olan root olayını artık Z3x ve Octopus/Octoplus Box kabul etmiyor. İlla SuperSU 2.82 kurmanızı istiyor. Yoksa cihaz hep NG olarak kalıyor. En güzeli twrp SuperSU 2.82 veya CF Root sonra işlem sonra Mroot o zaman sıkıntı olmaz.
bunu nasıl yapacagım

Üstad, Genellikle chainfire den dosya alıp root atıyordum eski cihazlarıma ancak S7 ye geçtikten sonra bir kez denemede cihaz sıfırlama isteği ekranında kaldı sıfırlamak zorunda kaldım, şimdi Cihazın U4 versiyon olduğunu G930F Android 8.0.0 versiyonu olduğunu bilmekteyim ancak bu dosya ile root atmamda bir sıkıntı sorun çıkar mı? Veyahut karşılaştıracağım başka bir numara ya da başka bir şey var mı?

Ek olarak twrp gerekiyor mu bu dosya için?

Ek olarak twrp gerekiyor mu bu dosya için?
Üstad, Genellikle chainfire den dosya alıp root atıyordum eski cihazlarıma ancak S7 ye geçtikten sonra bir kez denemede cihaz sıfırlama isteği ekranında kaldı sıfırlamak zorunda kaldım, şimdi Cihazın U4 versiyon olduğunu G930F Android 8.0.0 versiyonu olduğunu bilmekteyim ancak bu dosya ile root atmamda bir sıkıntı sorun çıkar mı? Veyahut karşılaştıracağım başka bir numara ya da başka bir şey var mı?
Twrp ye gerek yok. Odin ile ap den yüklersiniz. Verileriniz silinir yine de yedek alın

Android sürümü nedir

cihaz sıfırlama ister ilkinde ardına aynı boot.img dosyasını tekrar attığın zaman hiç bir sıfırlama istemez root olmuş olur ondan sonra gerekli işlemi yaparsın.

Samsung Galaxy S7 SM_G930F Dosyasıdır

Root Dosyasını ODİN AP den

Yada Z3x Pdan yükleme Yapabilirsiniz

Cihazda Önemli Bilgileriniz Varsa Yedek Alınız

Kalıcı Root Dosyasıdır

Sıfırlama İşlmeninde Şebeke Gitmez

Burada İndir
Merhaba Hüseyin ustam s7 cihazıma format atdım sebke giddi craclı z3x ile patch yapıyorum restart oluyor telefon ama sebeke gelmiyor status ng ok olmuyor ücretsiz yardımcı olabilecek bir arkadas yada program varmıdır cihaz android 7 imel repair yapılmıştır.

Geri
Üst Alt