Usta bisey soeucam bu modem dosyasini s7 8.0 da grcerli oluyormu yoksa sadece 7.0 icin mi hat su anda cekmiyorda modems bozuk

Cihazim yurt disi ve kacak kayit yaptirirsam android modems gerekli yani hat ceksin diye bu s7 7.0 icin hat icin mi yok 8.0 icin mi cunku 8.0 daha turkiyeye gelmemis modem olsa telefonu 8.0 yapicam sizden alip

Yurt disi telefonu passaport ile kayit ettirince sebeke 2 gunde acildiktan sonra root falan atilmasi gerekir mi bide telefonu formatlarsam imei dusermi

Cihazim yurt disi ve kacak kayit yaptirirsam android modems gerekli yani hat ceksin diye bu s7 7.0 icin hat icin mi yok 8.0 icin mi cunku 8.0 daha turkiyeye gelmemis modem olsa telefonu 8.0 yapicam sizden alip
Yurt disi telefonu passaport ile kayit ettirince sebeke 2 gunde acildiktan sonra root falan atilmasi gerekir mi bide telefonu formatlarsam imei dusermi
IMEI numarasını ve seri numarasını değiştirmek ülkemizde yasal bir suçtur. IMEI tamiri onarımı yasaldır. Yazdıklarınızı dikkatli seçerek mesaj yazınız.

IMEI onarımı için profesyonel araç ve ücretli araçlar lazım. Bu araçlar genelde cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur. Onların gerekeni yapar.

Ben de s7 var telefonu fabrika ayarlarına cevirdim ve 1saat açılma ekranında kaldı. Sonra arkadaşıma götürdü. Room attı ama şebeke var agda kayıtlı deil diyor. Sertifika uçmuş imei nin filan diyor hala şebeke bar agda kayıtlı deil ,diyor yardım lütfen
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Ne yapmam lazım anroid sürümünü düşürmek gerek ondan sonra şebeke dosyasi yüklicem dedi ama anroid sürümünü 8 . 6ya nasıl düşürucem

Ben de s7 var telefonu fabrika ayarlarına cevirdim ve 1saat açılma ekranında kaldı. Sonra arkadaşıma götürdü. Room attı ama şebeke var agda kayıtlı deil diyor. Sertifika uçmuş imei nin filan diyor hala şebeke bar agda kayıtlı deil ,diyor yardım lütfen

Ne yapmam lazım anroid sürümünü düşürmek gerek ondan sonra şebeke dosyasi yüklicem dedi ama anroid sürümünü 8 . 6ya nasıl düşürucem
Cihazın download Mode görüntüsünü atın bakalım

IMG-20200507-WA0061.jpg
IMG-20200507-WA0061.jpg

Abicim çok acil

bu cihazı android 6'ya düşüremezsiniz çünkü binaryisi yükselmiş buna uygun yazılım sadece android 8.0
Abicim şebeke dosyasi yükledim hata veriyor ne yapmam lazım

Ben teli fabrika ayarlarına aldım şebekesi var Ağda kayıtlı değil diyor fabrikaya almadan önce Ağda kayıtlı falan demiyordu normal araya biliyordu Sonra arkadaşım şebeke dosyası atmaya çalıştı ama hata verdi. Gözümü uzun kısa herhangi bir şekilde anlatırsanız çok sevinirim

Ben teli fabrika ayarlarına aldım şebekesi var Ağda kayıtlı değil diyor fabrikaya almadan önce Ağda kayıtlı falan demiyordu normal araya biliyordu Sonra arkadaşım şebeke dosyası atmaya çalıştı ama hata verdi. Gözümü uzun kısa herhangi bir şekilde anlatırsanız çok sevinirim
Cihaza tekrar patch yapılması gerekiyor.

Cihaza tekrar patch yapılması gerekiyor.
onu yapınca oluyormu

onu yapınca oluyormu
Hata veriyor abi

Ne yapmam patch yapınca

onu yapınca oluyormu

Hata veriyor abi

Ne yapmam patch yapınca
Hata veriyor

Sammobile
Ne ile yapmaya çalışıyorsunuz

Ne ile yapmaya çalışıyorsunuz
Z3x box programı ile abicim

Room u sammobile ama
Sammobile

Sammobile

Room sammobile ama patch i z3x vox programı ile

Gerçekten yardımınıza ihtiyaciim var.telefonsuz kaldım herkes arıyor beni ama şebeke VAR agda kayıtlı deil diyor

Son düzenleme:
Sammobile

Room u sammobile ama

Room sammobile ama patch i z3x vox programı ile

Gerçekten yardımınıza ihtiyaciim var.telefonsuz kaldım herkes arıyor beni ama şebeke VAR agda kayıtlı deil diyor
Cevap gelmeyecekse 160 tl vericem telefoncuya nolur yardım

Geri
Üst Alt