Çözüldü Samsung Galaxy S7 SM-G930F Wi-Fi Unutma Sorunu Kesin Çözüm

silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy S7 SM-G930F cihazının Wi-Fi Unutma sorununa kesin çözüm olan dosyayı paylaşacağım.

Kendim cihaza bir çok işlem yapamama rağmen ne yazıkki Wi-Fi gene unuttu.

Yaptığım ve Sonuç Alamadığım İşlemler ;

1. Reset EFS
2. Yazılım
3. Root
4. Modem
5. EFS Write

Vereceğim bu dosya ile bu sorunu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda dosyayı SM-G935F içinde kullanabilirsiniz.

Dosyayı almak için sitemize 30 TL bağış yapmanız lazım.

Konu altından yorum yaparsanız özel mesaj atılacaktır.

Eline emeğine sağlık.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben Hatayı ilk aldığımda Super-man Rom yükledim saf halinde müşteriye o şekilde teslim etmiştim. Daha sonra farklı cihazdan system in altından Build.prop u değiştirip hem samsung health hemde wifi sorunu haletmiştim. elinize sağlık
Rica ederim.

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy S7 SM-G930F cihazının Wi-Fi Unutma sorununa kesin çözüm olan dosyayı paylaşacağım.

Kendim cihaza bir çok işlem yapamama rağmen ne yazıkki Wi-Fi gene unuttu.

Yaptığım ve Sonuç Alamadığım İşlemler ;

1. Reset EFS
2. Yazılım
3. Root
4. Modem
5. EFS Write

Vereceğim bu dosya ile bu sorunu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda dosyayı SM-G935F içinde kullanabilirsiniz.

Dosyayı almak için sitemize 30 TL bağış yapmanız lazım.

Konu altından yorum yaparsanız özel mesaj atılacaktır.

j7 2016 android 6.0.1 otomatik saat 1 saat geride kalıyor bunu çözmenin bir yolu varmıdır rootexplorer ile

Cihazın arama yerinden *#1234# yapıp çıkan resmi atın bakalım.

Rom hindistan Romu deodexleyip attim 2016 güvenlik seviyesi 2017 olanı yükleyince sorun yok zaten ancak 2016 olanı rom içinden hangi dosya ile zaman dilimini duzeltebilirim

Geri
Üst Alt