FRP Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Binary 4 (U4) Combination & Binary 4 (S4) Multi Firmware

V

voltran2008

S7 - SM-G930F Binary 4 COMBINATION dosyasını buradan indirebilirsiniz

S7 - SM-G930F Binary 4 Multi Firmware + PIT dosyasını buradan indirebililirsiniz

S7 EDGE - SM-G935F Binary 4 COMBINATION dosyasını buradan

S7 EDGE - SM-G935F Binary 4 Multi Firmware + PIT dosyasını buradan indirebilirsiniz

Notlar:

1- Combination dosyasını atmak her zaman risklidir... Sorumluluk bana ait değildir.. (Bu Combination dosyaları denenmiştir)

2- S4 ve U4 aynıdır (İkiside Binary 4)...

3- FRP kaldırmak için önce Combination dosyasını atın ve ADB yi açın, sonrasında Odin3 ile PIT dosyasını şeçmeden ve CSC yerine HOME_CSC seçip yazılım atın, cihaz açtığında ABD açık olacaktır.

uploadlar bana aittir ve şifre yoktur...

S7 - SM-G930F Binary 4 COMBINATION dosyasını buradan indirebilirsiniz

S7 - SM-G930F Binary 4 Multi Firmware + PIT dosyasını buradan indirebililirsiniz

S7 EDGE - SM-G935F Binary 4 COMBINATION dosyasını buradan

S7 EDGE - SM-G935F Binary 4 Multi Firmware + PIT dosyasını buradan indirebilirsiniz

Notlar:

1- Combination dosyasını atmak her zaman risklidir... Sorumluluk bana ait değildir.. (Bu Combination dosyaları denenmiştir)

2- S4 ve U4 aynıdır (İkiside Binary 4)...

3- FRP kaldırmak için önce Combination dosyasını atın ve ADB yi açın, sonrasında Odin3 ile PIT dosyasını şeçmeden ve CSC yerine HOME_CSC seçip yazılım atın, cihaz açtığında ABD açık olacaktır.

uploadlar bana aittir ve şifre yoktur...
Even do I translated your instructions to English. I still can get to work with the tips you gave.
First, I flashed FRP locked device with the downloaded combination file and enable USB DEBUG.
Secondly, I tried to flash with PIT file and chose HOME_CSC instead of CSC. Then flashed, all I got in return is DEVICE STORAGE CORRUPTED.
Resetting will factory reset device and USB debugging will be lost.
Any solution to further continue with FRP reset??

Ekli dosyalar

• 20190308_152040.jpg
    20190308_152040.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 93
Even do I translated your instructions to English. I still can get to work with the tips you gave.
First, I flashed FRP locked device with the downloaded combination file and enable USB DEBUG.
Secondly, I tried to flash with PIT file and chose HOME_CSC instead of CSC. Then flashed, all I got in return is DEVICE STORAGE CORRUPTED.
Resetting will factory reset device and USB debugging will be lost.
Any solution to further continue with FRP reset??

not home csc. just flash csc file.

ustam combination attım cihaz çöktü dovload moda gimiyor açılmıyor recverye girmiyor ekranda kırmızı yazılar kaldı.. :-(
20200521_100331.jpg
20200521_100331.jpg

HOME tuşuna hızlı hızlı 2 veya 3 defa basın. Sonra download moda almaya çalışın.
Düzelttim usta..geri dönüş için teşekkürler. Home tuşa basılı tutup ekranda kernel upload yazısı çıkınca ses kısma home pover ile dovnload moda girdi...yada elinde jig olan varsa onunlada oluyormu ş.

Geri
Üst Alt