Yardım Samsung Galaxy S8 Plus G955F U9 TWRP

bager29

Üye
Samsung Galaxy S8 Plus twrp yüklenmiyor. efs ve no-verity-opt-encrypt dosyası hatası yazıyor çözümü yokmu?

Samsung Galaxy S8 Plus twrp yüklenmiyor. efs ve no-verity-opt-encrypt dosyası hatası yazıyor çözümü yokmu?
Sorunu nedir? Cihaz nasıl bu hale geldi? Neden twrp yüklemek istiyorsunuz? Detaylı yazarsanız yardımcı olabiliriz.

telefona Rom atarken kablo bağlantısı koptu. birdaha açılmadı telefoncuya götürdüm oda efs dosyası uçmuş dedi . bir başka telefoncu daha önce götürdüğüm yer uçurmuştur dedi çünkü kablo kesintisinde olmaz dedi.. şimdi yeni rom yükledim ama açılmıyor . efs ve no-verity-opt-encrypt dosyası hatası yazıyor
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

twrp yüklersem bir adım daha ilerlemiş olurum diye düşünüyorum. çünkü telefoncuya vermeden önce trwp vardı silinmiş.

Ekli dosyalar

• 20201211_022458.jpg
    20201211_022458.jpg
    359.7 KB · Görüntüleme: 26
Hocam Buna bir Çözüm bulabilirmisiniz?
Uzaktan bağlantıyla yaparız. EFS de sorun yok. Telefonunuz normal çalışıyor sadece key alamıyor.Yukarıdaki numaradan iletişime geçin. Ücretli işlemler ile yardımcı olalım.

Uzaktan bağlantıyla yaparız. EFS de sorun yok. Telefonunuz normal çalışıyor sadece key alamıyor.Yukarıdaki numaradan iletişime geçin. Ücretli işlemler ile yardımcı olalım.
Şuan müsaitmisiniz yoksa yarın öğlen olurmu

Benim Telefona Hala Bir Çare Bulunamadımı?

Geri
Üst Alt