Samsung Galaxy S8 Plus SM-G955F FRP Sorunu

Selam Aleyküm Saygı Değer arkadaşlar elime s8 plus u8 var bir türlü frp sini kıramadm youtubdaki videolar hiç biri fayda etmedi combinatonda bulamdm başka bir çözümü varmı size zahmet

Selam Aleyküm Saygı Değer arkadaşlar elime s8 plus u8 var bir türlü frp sini kıramadm youtubdaki videolar hiç biri fayda etmedi combinatonda bulamdm başka bir çözümü varmı size zahmet
Sorun çözüldü mü? Mutlaka bir açık oluyor Android cihazlarda manuel olarak bakmak lazım.

Hocam U8 olup da farklı farklı güvenlik açıkları olan ROM lar mevcut. U8 ama ülke kodu farklı bir ROM flashlayıp, youtube deki yöntemleri deneyin. Youtube'de video açıklamalarında genelde kullandıkları AP nin tam kodu yazıyor. İndirip, odin ile flashlayıp öyle deneyin.

bluetooth yontemi şu an en aktifi çoğu modellerde işe yarıyor örnek

bluetooth yontemi şu an en aktifi çoğu modellerde işe yarıyor örnek
hocam bir türlü o kısma geçemedim işte bilidrime basıyorm yine geri atıyor normalde tüm frp cihazlarını sim kartı yöntemiyle yapardm ama bunda bir türlü bildirm panelini indiremdm
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Sorun çözüldü mü? Mutlaka bir açık oluyor Android cihazlarda manuel olarak bakmak lazım.
hocam inanki mutlaka vardır ama bir türlü olmadı sim kart yöntemini yapmaya çlştm 50 kez denedim ama bbildirm paneli inmedi
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Hocam U8 olup da farklı farklı güvenlik açıkları olan ROM lar mevcut. U8 ama ülke kodu farklı bir ROM flashlayıp, youtube deki yöntemleri deneyin. Youtube'de video açıklamalarında genelde kullandıkları AP nin tam kodu yazıyor. İndirip, odin ile flashlayıp öyle deneyin.
AP_G955FXXS8DTC1_CL17264019_QB29587033_REV00_user_low_ship_meta_OS9.tar şunu atım sonuç yine aynı

çözüm buldunuzmu bendede var aynı cihaz ne yaptıysam olmadı bildirim kısmına gelince atıyor

Geri
Üst Alt