Samsung Galaxy S8 Plus SM-G955F IMEI Ekranı Boş Siyah Renk

arkadas_ca

Üye
Selamunaleyküm,

Değerli dostlar, elimizdeki s8+ cihazımız bazı işlemlerden sonra (işlemler bana ait değil ) başlıkta da yazdığım gibi oldu yani *#06# yaptığımızda boş siyah bir ekrana döndü imei bilgisi yok ayrıca servis modu da boş olarak geliyor. Cihaza odin ile G955FXXUCDUD1 yazılımı atıldı. bu yazılım atıldığında bazen boot yapmıyor. yeniden boot dasyası yüklenince açıyor.

cihaz 64 gb iken 16 gb olarak görüyor. ilaveten *#06# kodlayınca cihaz tepkisiz imei ekranını gitmiyor. bende birkaç farklı custom rom denedim. cihaz yeniden 64 gb oldu. kodlar çalışmaya başladı ama imei ekranı hep boş. nasıl düzeltebiliriz bilgi lütfen.

Bu bahsettiğim sorunu bir youtube videosuna bakarak çözdüm. cihaz fabrika kayıtlı imeisine döndü. cihaza root da attım. rica minnet ücretle bir telefoncuya imei yazdırdım. ( sürüm yüksektir olmaz dedi. ısrarla denemesini söyledim).

Cihaz açıldı. aramalarda sorun kalmadı. imei status ok oldu. vs.

Yanlız bir süre kullanımdan sonra cihaz kapadı ve logoda kaldı. halihazırda TRWP yüklü ben buradan EFS yedek alsam. yeniden yazılım atsam EFS yedeği ile imei sorununu halledermiyim.

ne önerirsiniz ?

Bu bahsettiğim sorunu bir youtube videosuna bakarak çözdüm. cihaz fabrika kayıtlı imeisine döndü. cihaza root da attım. rica minnet ücretle bir telefoncuya imei yazdırdım. ( sürüm yüksektir olmaz dedi. ısrarla denemesini söyledim).

Cihaz açıldı. aramalarda sorun kalmadı. imei status ok oldu. vs.

Yanlız bir süre kullanımdan sonra cihaz kapadı ve logoda kaldı. halihazırda TRWP yüklü ben buradan EFS yedek alsam. yeniden yazılım atsam EFS yedeği ile imei sorununu halledermiyim.

ne önerirsiniz ?
Yok işe yaramaz ama EFS yedeğini almanız iyi olur. Temiz bir yazılım kurup ardından Octoplus veya Chimera Tool ile IMEI repair yapılırsa sorun olmaz.​

Geri
Üst Alt