Çözüldü Samsung Galaxy S8 Plus SM-G955F IMEI Repair İşlemi

6 Şub 2019
5
3
3
EVET ARKADAŞLAR CHİMERA YENİ GELEN GÜNCELLEME İLE BUGUN G955F MODELİNE PLAKA YAZMAYI DENEDİM .
BAŞARILIDA OLDU
ASLINDA YENİ GELEN GÜNCELLEMELERDEKİ MODELLERDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN BİR HUSUS VAR
ODA KNOX SAYACI , SAYAÇ EĞER 0 DEĞİLSE KESİNLİKLE İŞLEM YAPMAYIN AKSİ TAKTİRDE ELİNİZDE KALIR
S8+ CİHAZADA BU ŞEKİLDE PLAKAYI YAZDIM
SAYAÇ SIFIR İSE , CHİMERA DA ROOT YAPIP PLAKAYI YAZIP
PACK CERT YAPIYORUZ
VE İŞLEM TAMAM ..!

Hsyn.2121

Aktif Üye
Moderator
29 Ağu 2018
2,436
3,015
113
EVET ARKADAŞLAR CHİMERA YENİ GELEN GÜNCELLEME İLE BUGUN G955F MODELİNE PLAKA YAZMAYI DENEDİM .
BAŞARILIDA OLDU
ASLINDA YENİ GELEN GÜNCELLEMELERDEKİ MODELLERDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN BİR HUSUS VAR
ODA KNOX SAYACI , SAYAÇ EĞER 0 DEĞİLSE KESİNLİKLE İŞLEM YAPMAYIN AKSİ TAKTİRDE ELİNİZDE KALIR
S8+ CİHAZADA BU ŞEKİLDE PLAKAYI YAZDIM
SAYAÇ SIFIR İSE , CHİMERA DA ROOT YAPIP PLAKAYI YAZIP
PACK CERT YAPIYORUZ
VE İŞLEM TAMAM ..!
Yaptığıız İşlemnin Resimlerini Ve Log Atarmısınız Konuya Hocam Chimera Yaptığı Her İşlemin Resmni Alıyor

23 Ara 2018
2
0
1
merhaba ustam chımera da patch yapıcanda yazılım çöküyor detaylı bi şekilde yardımcı oma imkanınız varmı rica etsem

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Moderator
Geliştirici Ekibi
21 Haz 2018
9,993
8,211
113
35
İyi akşamlar. Son günlerde Chimerada yaptığım G955F u4 uçak moddan çıkmadı. Belli püf noktası mı var ya da son güncelleme yardımıyla Octodan denedim ama Repair failed alıyorum. Bilgisi olan var mı acaba
Chimera Tool server ile ilgili bir sorun var büyük ihtimalle. Herkes aynı hatalar ile karşılaşmış. Yeni güncellemeleri beklemek lazım. Yada biraz daha cihaz üzerinde uğraşmak.

15 Nis 2019
4
0
1
Telefona odinden yazılım attım ama attıktan sora ağda kayıtlı değil hatası alıyorum ayarlardan ağ operetörü ara dedimde ağ ararken hata oluştu dio ımei kaydı yapıldı ama istasyon ayarını yapamadım telefona ne yapmalıyım kaydedecek program vaemı telefon modeli samsung s8 plus model sm-G955f @silivriserdar

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Moderator
Geliştirici Ekibi
21 Haz 2018
9,993
8,211
113
35
Telefona odinden yazılım attım ama attıktan sora ağda kayıtlı değil hatası alıyorum ayarlardan ağ operetörü ara dedimde ağ ararken hata oluştu dio ımei kaydı yapıldı ama istasyon ayarını yapamadım telefona ne yapmalıyım kaydedecek program vaemı telefon modeli samsung s8 plus model sm-G955f @silivriserdar
Chimera Tool veya Octoplus Box ile patch işlemi yaptırmanız lazım. Bu araçlar ücretli araçlardır. Ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.

Üst Alt