Yardım Samsung Galaxy S8 Plus SM-G955F Prenormal Sorunu 2020 Yılından Beri Çözüm Bekliyorum

bager29

Üye
Samsung Galaxy S8+ cihazım 2020 yılı mayıs ayından beri yatıyor bir türlü açılmadı .
Frp of rmm of kg state prenormal. U12 sürümüne yükselmiş Durumda orjinal rom yükleniyor . Root veya twrp yüklenmiyor. Sadece recovery menüye giriyor. Ve açılmıyor bunun bir çözümü varmıdır?
2020-yilindan-beri-cozum-bekliyorum .
sanırım efs dosyası silinmiş ve sistem dosyayı bulamıyor..
uzaktan bağlantı ile ücreti karşılığı yardımlarınızı bekliyorum. Screenshot_20210622-004244_Telegram.jpgCamScanner 06-22-2021 00.45.jpg

Samsung Galaxy S8+ cihazım 2020 yılı mayıs ayından beri yatıyor bir türlü açılmadı .
Frp of rmm of kg state prenormal. U12 sürümüne yükselmiş Durumda orjinal rom yükleniyor . Root veya twrp yüklenmiyor. Sadece recovery menüye giriyor. Ve açılmıyor bunun bir çözümü varmıdır?
uzaktan bağlantı ile ücreti karşılığı yardımlarınızı bekliyorum.Ekli dosyayı görüntüle 18331Ekli dosyayı görüntüle 18332
Merhaba, aşağıdaki whatsapp destek hatıına yazarsanız ustalarımız size yardımcı olacaktır.

Whatsapp İrtibat Numaramız:

542 812 07 24

uzaktan bağlantı ile ücreti karşılığı yardımlarınızı bekliyorum.Ekli dosyayı görüntüle 18331Ekli dosyayı görüntüle 18332
Samsung prenormal kısmında takılmış cihazlar için içini açıp Jtag yapmak gerekiyor. O şekilde düzeliyor. Tabi yazılımsal olarak tüm herşeyi yapmış olduğunuzu farz ediyorum.​

Sorun anakart değişimi ile çözülmüştür.

Geri
Üst Alt