Samsung Galaxy S8 Plus SM-G955F U5 9.0 IMEI Repair İşlemi

ustalar magisk rootu başarılı bir şekilde yüzledim ama chimera box ile imei repair faiiled hatası veriyor illa 8.0 mı yüklemem gerekiyor imei repair için?
Bazen magiskten kaynaklanabiliyor.
EFT varsa elinizde onunla rootlayıp deneyin dicem de 9.0 a zaten repair olmaz

ustalar magisk rootu başarılı bir şekilde yüzledim ama chimera box ile imei repair faiiled hatası veriyor illa 8.0 mı yüklemem gerekiyor imei repair için?
Android 9.0 daha yeni bir system o yüzden Chimera Tool yapar mı bilmem. Android 8.0 için olan modem dosyalarını yükleyip bir deneyin.

Arkadaşlar merhaba android 9 u5 s8 plus var gelişme var mı repair desteğinde octoplus var elimde

Arkadaşlar merhaba. iyi forumlar diliyorum herkese.
Bende halıhazırda G955F U5 için repair desteği bekliyorum chimeradan, ancak henüz bişey görünmüyor.
Bu arada @silivriserdar ustam. senin dediğin olayı nasıl yapabiliriz biraz daha açabilir misin. G955F modeli var son güncelleme yüklü TR U5 yazılımı. Buna diğer yazılımları modem dosyalarını atabilir miyiz, Yada atabilirsek nasıl yapabiliriz. Yardımcı olursan sevinirim :) Çok teşekkür ediyorum şimdiden.

chimera u5 için desteğini nezaman yükleyecek tahmini olarak tecrübeli arkadaşlar varmı

Çalıştığım yer bu modeli uzaktan yapıyor ve gerçek şu ki, sadece modemle yapıyorlar.

beklemedeyiz yaptığını söyleyenler var ama kimse söylemiyor daha doğrusu samimi değilim ama takıpteyim sürekli modemle ve yazılımla oynayanlar var yakındır çözümü

Bir gelişme varmı başarabildinmi kardeşim
Yok Ustam Ya Henüz Değil. Bi Kaç Oreo Custom Rom Denedim Şebekesi Gelmiyor, Odin İle Modem Flaşlıyorsun Dosyaları Bozuluyor. TWRP ile Rom'a Uygun Modem ve BL Dosyası Flaşlayabilirsek Olur Ancak. Ben Pek İlgilenemiyorum Ustam. Sen Zamanın Olursa Bakabilirsin. Dediğim Şekil. :)

Ustalarım Merhabalar Uzun Zamandır G955F U5 IMEI Repair İçin Araştırma Yapıyoruz. Halabtech bunu çözmüş bulunmakta. Üyeliğim yok siteye kayıtlı olan ustam varsa bu dosyayı rica edebilir miyim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190730-154817_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20190730-154817_Samsung Internet.jpg
    327.6 KB · Görüntüleme: 82
Arkadaşlar ücreti karşılığı u5 imei repair yapacak arkadaşlar yazarsa ulaşalım

Geri
Üst Alt