FRP Samsung Galaxy S8 Plus ve S8'de Google Account - SM-G950F/SM-G955FD/SM-G955F

• Konbuyu başlatan astek055
  • Başlangıç tarihi
A

astek055

Samsung galaxy s8 Plus ve Galaxy S8 mobil cihazlarda Frp kilidini kombinasyon dosyaları ile çözüme kavuşturmuş bulunmaktayız. Samsung Galaxy S8 & S8 Plus kombinasyon dosyalarını indirin ve Samsung S8 & S8 Plus G950F / G955FD / G955f modellerinin Samsung USB hata ayıklama ve OEM durumunu etkinleştirmek için kombinasyon dosyalarını yükleyin.
Emin olabilirsiniz ki bu yöntem% 100 çalışıyor ve test edilmiştir.

FRP baypas numarası, model numarası, güvenlik yama seviyesi ve android versiyonu gibi birçok şeye bağlıdır. Yani bu durumda cihazlarda frp kilidini baypas etmek için Samsung frp kombinasyon dosyalarını veya fabrikadosyasını kullanabilirsiniz.

Destekleyici Cihazlar
Bu yöntem Samsung Galaxy S8 SM-G950F ve G955FD nougat 7.0 sürümünde başarıyla test edilmiştir.
Samsung Galaxy S8 G950F
Samsung Galaxy S8 G950FD
Samsung Galaxy S8 Plus G955F
Samsung Galaxy S8 Plus G955FD
Samsung Galaxy S8 G950U
Samsung Galaxy S8 Plus G950U
Samsung Galaxy S8 G9500
Samsung Galaxy S8 G950N
Samsung Galaxy S8 G950J

Gereken Programlar
  1. Samsung Android Aygıt Sürücüsü
  2. Samsung Kies
  3. Samsun Kombinasyon dosyası (modeline göre aşagıdan indiriniz.)
Samsung Galaxy S8 G950F Kombinasyon Dosyası
Samsung Galaxy S8 G950U Kombinasyon Dosyası
Samsung Galaxy S8 G950FD Kombinasyon Dosyası
Samsung Galaxy S8 G950N Kombinasyon Dosyası
Samsung Galaxy S8 G9500 Kombinasyon Dosyası
Samsung Galaxy S8 G950J Kombinasyon Dosyası
Samsung Galaxy S8 Plus G955F Kombinasyon Dosyası
Samsung Galaxy S8 Plus G955FD Kombinasyon Dosyası

Samsung Galaxy S8 Plus G955U Kombinasyon Dosyası U4 combi ------- U5 combi

4. ODIN Flash Aracı kurulumu
5.Samsung Galaxy S8/S8 Plus Orjinal Yazılımı
Samsung Mobiles'da FRP Kilidi Google Hesabını Kaldır
  • Cihazımızı dowloand moda alıyoruz.
  • USB Veri kablosu ile Cihazı PC ile bağlayın
  • Odin flashı açıyoruz
  • Cihazın com aldığını Odin ekranında görüyoruz.
  • AP veya PDA'ya tıklayın ve İndirmiş olduğunuz Samsung Galaxy s8 / s8 plus kombinasyon dosyasını seçin
  • Start düğmesine basın ve kombinasyon dosyasının yüklenmesini bekleyin.
  • Cihaz otomatik olarak yeniden başlayacaktır. kombinasyon dosyası yüklenmiştir.
Sadece Samsung Cihazları İçin
  • Cihazı Açın ve Cihaz Ayarına gidin.
  • Telefon Hakkında ve Cihaz Yapım numarası üzerine yedi kez dokunun.
  • Geri dönün ve Geliştirici Seçeneği , USB Hata Ayıklamasını Etkinleştir'i ve ayrıca OEM Kilidini Aç'ı seçin.
  • Cihazımızı tekrar dowloand moda alıyoruz.
  • Odin'i açın ve AP'yi tıklayın ve indirilen resmi ürün yazılımından sadece AP dosyasını seçin.
  • Flaş yazmak için Start düğmesine basın ve bir bardak çay için.
  • Cihaz otomatik olarak yeniden başlayacaktır.Cihazın dilini vb. Seçin ve Google doğrulama adımını atlayın.
  • Finish süreci ve Samsung FRP unlock cihazının yeni bir görünümü var.

Unutmayınız..!!!
Buradaki işlemler yapılırken yanlış işlem yapıldığı takdirde cihazınızda zarar oluşabilir ve Cihazda oluşacak zarardan

GSM Turkey ve BEN sorumlu değilimdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Klavyen ateş de çıkarıyor mu? Bu konu birçok kullanıcının kabusu olan
Samsung Galaxy S8 Plus ve S8'de Google Account sorununu kökünden kazıyor.

Merhabalar kardeşlerim. Bir sorunum var. S8+ telefonun frp sini kıırmak için combination yükledim. Fakat yanlışlıkla s8 in 950f yüklemişim. Şu anda stock rom yüklemeyi deniyorum olmadı. Umt, z3x, 0din hepsini denedim hata veriyor. indirmediğim combination ve stock rom modeli kalmadı fakat yinede hataları aşamıyorum.

mesela hatalardan birisi securiy check binary 4 ve 1

Merhabalar kardeşlerim. Bir sorunum var. S8+ telefonun frp sini kıırmak için combination yükledim. Fakat yanlışlıkla s8 in 950f yüklemişim. Şu anda stock rom yüklemeyi deniyorum olmadı. Umt, z3x, 0din hepsini denedim hata veriyor. indirmediğim combination ve stock rom modeli kalmadı fakat yinede hataları aşamıyorum.

mesela hatalardan birisi securiy check binary 4 ve 1
Sorunla ilgili sitede uygun bölüme konu açın yardımcı olalım.

Hocam benim bir arkadaşta kayıtlı s8+ var. Snapdragon 835 olan model. Bunu Türkçe yapmak istiyoruz ama önce root lazım. Cihazı rootlamak için oem kilidini açmamız gerekli fakat geliştirici seçeneklerine oem kilidini açma gibi bir seçenek yok. Cihazın saat ve tarihini değiştirip denedik olmadı. Format çektik olmadı. Stock rom attık yine olmadı. Bunu yaparsam oem kilidi açılır mı?

Hocam benim bir arkadaşta kayıtlı s8+ var. Snapdragon 835 olan model. Bunu Türkçe yapmak istiyoruz ama önce root lazım. Cihazı rootlamak için oem kilidini açmamız gerekli fakat geliştirici seçeneklerine oem kilidini açma gibi bir seçenek yok. Cihazın saat ve tarihini değiştirip denedik olmadı. Format çektik olmadı. Stock rom attık yine olmadı. Bunu yaparsam oem kilidi açılır mı?
Combination dosyası yükleyin oem gelebilir.

Pardon eklemişsiniz zaten. Teşekkürler. Bu arada bu U4 U5 ne anlama geliyor?

Geri
Üst Alt