Samsung Galaxy S8 SM-G950F Şebeke Problemi

• Konbuyu başlatan bakipehc
  • Başlangıç tarihi
B

bakipehc

Arkadaşlar herkese merhaba benim cihaza imei atılmış android sürümü 9.0'dı odin ile yeni yazılım yükledim atılan imei aynı fakat şebeke yok bana yardımcı olabilir misiniz şuanki sürüm g950fxxub5dsfb bu konularda yeniyim ne yapmam gerekiyor

Arkadaşlar herkese merhaba benim cihaza imei atılmış android sürümü 9.0'dı odin ile yeni yazılım yükledim atılan imei aynı fakat şebeke yok bana yardımcı olabilir misiniz şuanki sürüm g950fxxub5dsfb bu konularda yeniyim ne yapmam gerekiyor
öncelikle geçmiş olsun elinizde chimera box var mı? *#0011# yazıp ime certi durumuna bakın ng ise patch sertifika yapılması gerekir.

box yoksa önerim bi telefoncuya patch yaptırmanız olucak ve patch işleminen sonra yazılım güncellemesi ve fabrika veri sıfırlaması yapmamanızı tavsiye ederim
Bir sorum daha olacak bu yüklediğim en son sürüm telwfoncuya gittiğimde buna patch yapabilir mi samsungtool yada başka bir programla

Bir sorum daha olacak bu yüklediğim en son sürüm telwfoncuya gittiğimde buna patch yapabilir mi samsungtool yada başka bir programla
u5 için patch var ama sadece chimera yapıyor diye biliyorum z3x yapmıyor bide octopus yapar yaparsa

Geri
Üst Alt