Samsung Galaxy S8 SM-G950F IMEI Repair Hakkında

solack16

Üye
İyi akşamlar Sayın GSM TÜRKİYE ailesi öncelikle böyle ayaküstü bir konu açtığım için kusura bakmayın elimde bir adet samsung g950f model yurtdışından gelmiş bir telefon var ve üzerinde hala U2 güvenlik koruması var kendim imei repair işlemi gerçekleştirebilirmiyim.

İyi akşamlar Sayın GSM TÜRKİYE ailesi öncelikle böyle ayaküstü bir konu açtığım için kusura bakmayın elimde bir adet samsung g950f model yurtdışından gelmiş bir telefon var ve üzerinde hala U2 güvenlik koruması var kendim imei repair işlemi gerçekleştirebilirmiyim.
Cihazınızın android sürümü 8.0 bile olsa IMEI Repair işlemi yapılıyor. Octoplus Box veya Chimera Tool olan bir teknik serviste yaptırabilirsiniz.

Cihazınızın android sürümü 8.0 bile olsa IMEI Repair işlemi yapılıyor. Octoplus Box veya Chimera Tool olan bir teknik serviste yaptırabilirsiniz.
9.0 u4 için chimera tool ile imei repair işlemi yapılıyor mu yapılmaz ise 8.0 downgrade yapılıp imei repair yapılıbiliyor mu

9.0 u4 için chimera tool ile imei repair işlemi yapılıyor mu yapılmaz ise 8.0 downgrade yapılıp imei repair yapılıbiliyor mu
9.0 İşlem Yapamasınız Hocam U4 8.0 Yazılım Yükleyip IMEI Repair İşlemi Yapabilirsiniz

chimeira tool yetkilisi olur diyor

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (79).png
    Ekran Görüntüsü (79).png
    120.9 KB · Görüntüleme: 45
s.a. s8 950f ye 8.0 ile imei repair yaptım ama 9.0 ile olmuyor 9.0 root olmuyor alternatif olarak twrp ile root yapma eğer twrp yaparsam bu knox'a zarar verir mi acaba
IMEI Repair İşlemi Yparken Knox Sorun Olacağını Sanmıyorum Unlock İşlemlerinde Sorun Olabilir Ama

IMEI Repair İşlemi Yparken Knox Sorun Olacağını Sanmıyorum Unlock İşlemlerinde Sorun Olabilir Ama
Yanı knox artma durumu olursa imei repair de sorun olmaz mı knox kaç olmasi lazım çünkü chimeira kendı root yapamıyor alternatif öneriyor ben de olmaz falan diye korktum açıkçası

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Knox artmis cihaza chimera ile repair modem patch yapilir mi

Geri
Üst Alt