Yardım Samsung Galaxy S8 SM-G950F U1 Recovery Is Not Seandroid Enforcing Hatası

eesonra

VIP Üye
İyi akşamlar ustalarım. Elimde G950FXXU1AQL5 yazılımlı cihaz var. CF-Auto-Root-dreamlte-dreamltexx-smg950f.tar isimli dosyayla root yapmak istediğimde başlıkta da söylediğim Recovery Is Not Seandroid Enforcing hatasını verip logoda kalmaya başladı. Terslik şurada ki şu an cihaza Odin, Chimera ve Z3X ile hangi yazılımı atmaya çalışırsam çalışayım Setup Connection dedikten sonra cihaz reset atıp aynı logoda yazıyla beraber kalıyor. Recovery ekranına geçmiyor fakat Download Mode'a alabiliyorum. Daha önce başına gelen yada çözümünü bilen bir ustam yardımcı olursa çok sevinirim. Teşekkürler, iyi çalışmalar.

İyi akşamlar ustalarım. Elimde G950FXXU1AQL5 yazılımlı cihaz var. CF-Auto-Root-dreamlte-dreamltexx-smg950f.tar isimli dosyayla root yapmak istediğimde başlıkta da söylediğim Recovery Is Not Seandroid Enforcing hatasını verip logoda kalmaya başladı. Terslik şurada ki şu an cihaza Odin, Chimera ve Z3X ile hangi yazılımı atmaya çalışırsam çalışayım Setup Connection dedikten sonra cihaz reset atıp aynı logoda yazıyla beraber kalıyor. Recovery ekranına geçmiyor fakat Download Mode'a alabiliyorum. Daha önce başına gelen yada çözümünü bilen bir ustam yardımcı olursa çok sevinirim. Teşekkürler, iyi çalışmalar.
Download modda resim atarmısınız.​

Download modda resim atarmısınız.
Şuan maalesef evdeyim ustam fakat yarın dükkana geçtiğimde paylaşacağım. Cihaza daha önce repair&patch uygulanmış fakat bana rootsuz şekilde geldi. İçinden çıkamadım, forumdan yardım isteyeyim dedim :) . İlginiz için teşekkürler, gün içerisinde bildirimlerinize bakıp dönüş sağlayabilirseniz çok sevinirim. İyi geceler ustam.

Download modda resim atarmısınız.

Ustam günaydın. Download mode görüntüsünü ekledim.
IMG-20211212-WA0000.jpg

Arkadaşlar pek çok şey denedikten sonra cihazın şarjını bitirip, bataryayı dışardam şarj edip, üzerinde bulunan ROM'u flashladığımda cihaz randumanlı şekilde çalışmaya başladı. Bir arkadaşımızın başına gelirse belki bir yardımı dokunur. İyi forumlar.

Geri
Üst Alt