android 9 la u4 versiyola repair islemi yapa bilirmiyim ? bende android 8 de sarj cok hizli azaliyor sorun nerde nasil coze bilirim /?

android 9 la u4 versiyola repair islemi yapa bilirmiyim ? bende android 8 de sarj cok hizli azaliyor sorun nerde nasil coze bilirim /?
Denemedim 9.0 Hocam Eğer Cihaz Elinizde Varsa Deneyin İsterseniz

Modem silinme sorunu yasarmiyim?? Sizdedemi sarj hizli bitiyor?

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Modem silinme sorunu yasarmiyim?? Sizdedemi sarj hizli bitiyor?

Hayır Ben O Sorunu Yaşamadım.. 9.0 Denemedim Daha Önce Siz İsterseniz 8.0.0 İşlem Yapın Root Dosyasını Mroot Kulamayın EFT Yada Farklı Bi Root Yöntemi Deneyin Isınma Sorunu Ondan Kaynaklanabilir Denemeniz Gerek

Hayır Ben O Sorunu Yaşamadım.. 9.0 Denemedim Daha Önce Siz İsterseniz 8.0.0 İşlem Yapın Root Dosyasını Mroot Kulamayın EFT Yada Farklı Bi Root Yöntemi Deneyin Isınma Sorunu Ondan Kaynaklanabilir Denemeniz Gerek
kardes ben telefonu kendi imeisine nasil geri dondure bilirim ? yani firmware falan da her defasinda patcha gerek kalmasin yapa bilirmiuim ?

kardes ben telefonu kendi imeisine nasil geri dondure bilirim ? yani firmware falan da her defasinda patcha gerek kalmasin yapa bilirmiuim ?
Chimera Tool ile tekrar imei repair işlemi yap. Original imei yaz düzelir.

Chimera Tool ile tekrar imei repair işlemi yap. Original imei yaz düzelir.
Kendi imeileri atinca chimera ile sonra firmware flashlarsam sebeke problemi olmaz dimi?? Pafcha gerek kalmaz oylemi?

Son düzenleme:
kardes android 9 da imei repair yapamadim kg status geldi ve cimeria kaldirmadi onu android 8 e saldim twrp magisk kurdum pacth yaptim sarj ucuyor neden nasil duzelir bu sorun ?
Root kaynaklı bir sorun. Hangi root kullanıyorsunuz?

Geri
Üst Alt