Yardım Samsung Galaxy S8 SM-G950F U6 EFS Yedeği Lazım

halilof

Üye
böyle bir hata alıyorum birtürlü yazılım almadı yardım edıcek varmı ?

Ekli dosyalar

• 20200307_222247.jpg
    20200307_222247.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 50
Efs reset yap sonra rom yaz en son surumu

G950FXXS6DLS2 (U6) aynı sorun diğer cihazımda var , U6 COMBİNATİON yakında internete düşer ama çözermi bilmiyorum , bize ENG EFS gerekiyor U6 için..FRP - OEM ne durumda sende?

Twrp yazip custom rom kurup dene ya da drk repair yap

custom rom oluştururken bir kaç dosyayı repack yaparken imzalamayı unuttum ,birçok sorun çıktı bu yüzden rmm prenormale düştü , prenormal sorununu hallettim , efs çıktı birde, efs yi de düzeltirim ama diğer cihazda Oreo sürüm yüklü , prenormal sorun değil , u6 combination bekliyorum veya ENG EFS dosyası arıyorum.

ENG EFS U5 dosyaları felan mevcut , en son iş başa düşerse eğer onu editleyip U6 yapmayı düşünüyorum.

custom rom oluştururken bir kaç dosyayı repack yaparken imzalamayı unuttum ,birçok sorun çıktı bu yüzden rmm prenormale düştü , prenormal sorununu hallettim , efs çıktı birde, efs yi de düzeltirim ama diğer cihazda Oreo sürüm yüklü , prenormal sorun değil , u6 combination bekliyorum veya ENG EFS dosyası arıyorum.
efsyi bulamadım telefon hiç açılmıyor rmm yide kaldıramıyorum açılmadığı için acaba rmm yi kaldırma şansımız olur mu bırde bı yerde yazınızı gördüm u7 dosyaları mevcud yazmıssınız hangi dosyalar var FRP ve OEM kapalı rmm var

Efs düzelmeden rmm düzelmez , ancak combination dosyası düzeltir , evet u7 prerooted yaptığım rom var ama efs sorununu gidermez o , prenormali giderir sadece

U5 olsaydı tüm dosyalar vardı , ama u6 için pek onarma dosyaları yok henüz kombinasyon bekliycez veya eng efs dosyası gerekiyor , u6 şimdilik sadece N950F var

[QUOTE = "halilof, post: 174949, membro: 1236"] Estou recebendo esse erro. Não recebi nenhum tipo de software para ajudar? [/ QUOTE]
tks brow

prenormal sorununu nasıl halletiniz acaba bende de g950f u6 varda prenormal yazılım yükledikten sonra samsung yazısında kalıyor

prenormal sorununu nasıl halletiniz acaba bende de g950f u6 varda prenormal yazılım yükledikten sonra samsung yazısında kalıyor
Birçok yöntemi var ama çoğu işe yaramıyor artık.Combination, repair firware veya stock firmwareye gömülü root ile kök erişimi alarak düzelttim ben.Kredili Boxlar, Tool 'larda yapıyor ama Odin veya Heimdall bile yeterli oluyor bazen.

Nasıl hangi yazılım ile hocam u6 prenormoal

Geri
Üst Alt