Samsung Galaxy S8 SM-G950F U6 Root İsteği

Cihazıma twpr kurulmuyor ekran görüntülerini koyuyorum.rcihaz prenormalden çıkmiyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200320-193407_Settings.jpg
    Screenshot_20200320-193407_Settings.jpg
    306.3 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG-20200130-WA0016.jpg
    IMG-20200130-WA0016.jpg
    127.6 KB · Görüntüleme: 27
Cihazın Oem Acın Tekrardan Deneyn

• Beğen
Tepkiler: Cvt
kapaliyken cektigim gelistirici modu download modda acik dikkat ederseniz yani oemin gozuktugunu gostermek istedim acsamda kapatsamda prenormalden çıkmıyor.[/QUOTE]

kapaliyken cektigim gelistirici modu download modda acik dikkat ederseniz yani oemin gozuktugunu gostermek istedim acsamda kapatsamda prenormalden çıkmıyor.
[/QUOTE]
Burda Bulunan yazılımı indirip yükleyin cihaz açılması lazım . Açıldıktan sonra oem kilidini tekrar kontrol edin. Görünmüyorsa wifi ye bağlanıp youtubeden 1-2 dakika video izleyin sonra tekrar kontrol edin..

Daha dün yeni yazılım yükledim hatta dediginizi defalarca yaptım sonuç değişmedi oem her zaman gözüküyor ve cihaz prenormalde
bu yazılımın bilmediğim bi özelliği yoksa bosuna uğraşmıyim
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Hocam bu u6 da sıkıntı var bugün yeni güncelleme var yuklesemmi acaba

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200321-103434_Software update.jpg
    Screenshot_20200321-103434_Software update.jpg
    389 KB · Görüntüleme: 15
Daha dün yeni yazılım yükledim hatta dediginizi defalarca yaptım sonuç değişmedi oem her zaman gözüküyor ve cihaz prenormalde
bu yazılımın bilmediğim bi özelliği yoksa bosuna uğraşmıyim
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Hocam bu u6 da sıkıntı var bugün yeni güncelleme var yuklesemmi acaba
Konunu başlığından anladığım kadar root atmak istiyorusunuz, verdiğim yazılımı yükleyin cihaz açılsın açıldıktan sonra
Burda
bulunan konudan root etmeyi deneyin büyük ihtimalle düzelecektir.

Ben onları hallederim root falan kolay işte prenormalden çıkmayınca bisey yapamıyorsunuz.
Cihaz 3 aydir Prenormalden çıkmıyor farklı bi yöntem biliyorsanız yardımlarınızı bekliyorum.

Ben onları hallederim root falan kolay işte prenormalden çıkmayınca bisey yapamıyorsunuz.
Cihaz 3 aydir Prenormalden çıkmıyor farklı bi yöntem biliyorsanız yardımlarınızı bekliyorum.
Elinizde Miracle veya NCK Dongle veya UMT Dongle varsa
Burda
Bulunan yöntemi deneyin

Miracle var hata veriyor
Only official released binaries yazıyor
yada token size big falan
kırmızı yazilar cikiyor

Miracle var hata veriyor
Only official released binaries yazıyor
yada token size big falan
kırmızı yazilar cikiyor
Güvenliği Daha Düşük Yazılım Yükeleyip Cihaza Hesap Kruun Geliştirici Secenkelerden Oem Acıp Tekrar kontrl Edin

en az 10 kez denemisimdir olmuyor.
U7 yazılım yüklesem düzelir mı acaba
Samsung güvenlik konusunda apple ı geçmiş yada benim cihazda bi hata oluşmuş kalkmıyor prenormal .

en az 10 kez denemisimdir olmuyor.
U7 yazılım yüklesem düzelir mı acaba
Samsung güvenlik konusunda apple ı geçmiş yada benim cihazda bi hata oluşmuş kalkmıyor prenormal .
Usta defalarca yaptım ben o cihazdan hiç sıkıntı yaşamadım.
U7 yazılım deneyin kaybedecek bir şeyiniz olmaz bence

Geri
Üst Alt