Samsung Galaxy S8+ SM-G955F Demo Telefona IMEI ve Yazılım Hakkında

Muhendis

Yasaklı
Merhabalar. Bende Samsung galaxy s8+ g955f veya g955fd modeli var. Iki farki model numara söylememin nedeni; Download modda G955F yaziyor, ama telefonu açıp ayarlar/telefon yazılımından baktığımda model nosu G955FD olarak gözüküyor. Seri numarasi var ama imei yok. Slot 1 ve slot 2 diye yaziyor. *#06# imei sorguladigimda donuyor service moda girmiyor. *#0011# dede donuyor. Yazilim U9. Şu an U9 larda imei atilmiyor biliyorum ama demo modlu telefona atiliyormu genelde bu modellerde? Telefu kapatıp açtığımda samsung yazisinin altinda Live Demo Unit yazmiyor. Normal telefon gibi kullaniyorum sadece şebeke yok. Çarpı işareti var. Service Menu çalışmıyor. Imei yok. Bu yazılım ve imei hakkinda bilgi verirseniz çok sevinirim.
Screenshot_20200821-132853_DeviceKeystring.jpg
Screenshot_20200821-132843_DeviceKeystring.jpg
Screenshot_20200821-132828_Settings.jpg
Screenshot_20200821-132823_Settings.jpg

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Ektede download moddaki görüntü resmini attim.

Ekli dosyalar

• 20200821_133037.jpg
    4 MB · Görüntüleme: 32
Merhabalar. Bende Samsung galaxy s8+ g955f veya g955fd modeli var. Iki farki model numara söylememin nedeni; Download modda G955F yaziyor, ama telefonu açıp ayarlar/telefon yazılımından baktığımda model nosu G955FD olarak gözüküyor. Seri numarasi var ama imei yok. Slot 1 ve slot 2 diye yaziyor. *#06# imei sorguladigimda donuyor service moda girmiyor. *#0011# dede donuyor. Yazilim U9. Şu an U9 larda imei atilmiyor biliyorum ama demo modlu telefona atiliyormu genelde bu modellerde? Telefu kapatıp açtığımda samsung yazisinin altinda Live Demo Unit yazmiyor. Normal telefon gibi kullaniyorum sadece şebeke yok. Çarpı işareti var. Service Menu çalışmıyor. Imei yok. Bu yazılım ve imei hakkinda bilgi verirseniz çok sevinirim.Ekli dosyayı görüntüle 12989Ekli dosyayı görüntüle 12990Ekli dosyayı görüntüle 12991Ekli dosyayı görüntüle 12992

Ektede download moddaki görüntü resmini attim.
Ayarlar telefon hakkında yazılım bilgisi kısmında ana bant durumu nedir +

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200821-145355_Settings.jpg
    Screenshot_20200821-145355_Settings.jpg
    142 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:

H

Merhaba. Cevap verdiginiz için teşekkürler. Istediğiniz bumuydu?
Cihaza önce yazılım yüklemesi yapın. Sonra belli olur. Ana bant yok şu an. Demo cihazlarda genelde olmuyor. Ama emin olamadım şimdi.

Stock rom atmammi gerekiyor? Öyle ise tavsiye nedir. Ben bu romun aynısını attım. Farklisinimi denedesem?

Stock rom atmammi gerekiyor? Öyle ise tavsiye nedir. Ben bu romun aynısını attım. Farklisinimi denedesem?
Aynısını attınız ve değişen bir şey olmadı ise o zaman server üzerinden demo moddan çıkarma yapılacak. Sitemizin ana sayfadaki numaraya mesaj atın bakalım.

Usta bişey daha var. Telefona hat taktigimda hiçbişey olmuyor. Hat görmüyor. Hat takıldı veya cikarildi demiyor. Microcd okuyor.
Aynısını attınız ve değişen bir şey olmadı ise o zaman server üzerinden demo moddan çıkarma yapılacak. Sitemizin ana sayfadaki numaraya mesaj atın bakalım.
U

merhabalar. bana g955fd için drk u9 fix tar file ile patch file verebilecek varmı?!

MERHABA ARKADAŞLAR. BANA G955FD İÇİN CERT FİLE VE U9 DRK FİX ODİN FİLE VEREBİLECEK VARMI????

Geri
Üst Alt