İstek Samsung Galaxy S8+ SM-G955F U12 Dm-Verity Failed

bager29

Üye
Ustalar ALLAH Rızası için Halabtech ten bu Dosyayı benim için indirebilirmisiniz..?

ROM

Lütfen istekte bulunurken Allah, kitap vesaire yazmayın. Müsait olan ustalarımız zaten yardımcı olur gördüklerinde postu, sonrasında hayır duanızı edersiniz. Alternatif bir dosya buldum ancak işlevi aynı. BL den bunu seçin AP den U12 stock romun içindeki sadece system img seçin ve flashlama yapın. Sorun düzelecektir, geçmiş olsun.

İNDİR

Lütfen istekte bulunurken Allah, kitap vesaire yazmayın. Müsait olan ustalarımız zaten yardımcı olur gördüklerinde postu, sonrasında hayır duanızı edersiniz. Alternatif bir dosya buldum ancak işlevi aynı. BL den bunu seçin AP den U12 stock romun içindeki sadece system img seçin ve flashlama yapın. Sorun düzelecektir, geçmiş olsun.

İNDİR
Teşekkürler

Malesef hiçbir işe yaramadı

Malesef hiçbir işe yaramadı

G955FXXUCDUB1 yazılım sürümünü kullanın atacağınız stock yazılım olarak.

Dediğim şekilde BL verdiğim dosya, AP de ise özellikle bu sürümün SADECE System.img si seçili şekilde flashlama yapılacak.
Dm-Verity hatası veriyorsa cihazınız, bunun sorununuzu çözmeme ihtimali yoktur.
Belki kullandığınız yazılım versiyonundan kaynaklıdır.
Kullanmanız gereken stock rom linkini de bırakıyorum buraya.

G955FXXUCDUB1

System.img dediğiniz 5 parça olan rom dosyasındaki AP değilmi?

System.img dediğiniz 5 parça olan rom dosyasındaki AP değilmi?

AP.tar dosyasının içinde bir çok farklı partition vardır.

Boot.img, System.img, recovery.img gibi gibi...

AP den sadece system i atacaksınız.

odin system.lz4 olarak görmüyor bunu nasıl .tar dosyası haline getirebilirim

odin system.lz4 olarak görmüyor bunu nasıl .tar dosyası haline getirebilirim

7zip programını indirin.

Arşivi ayıklayın.

Sadece System.img dosyasını 7zip ile tekrar arşivleyin, arşivleme biçimini *tar olarak seçin.

denedim Odin hata verdi.. yalnız yüklü rom G955FXXUCDUD1 senin vediğin G955FXXUCDUB1 B ve D onunla ilgili olabilirmi.. birde benim telefon G955F Senin sunduğun FD

tekrar yaptım.. şimdide samsung logosunda kaldı ve recovery menüsüne girmiyor

Ustalar ALLAH Rızası için Halabtech ten bu Dosyayı benim için indirebilirmisiniz..?

ROM
Öncelikle Forum Kurallarını Okuyunuz Aksi Taktirde Yasaklanırsınız.

Konuyu Açarken Konu Başlığına Sorununuzu Şuanda Cihazın Durumu Vs. Bilgileri Veriniz

İstediğiniz Dosya Linki.

Öncelikle Forum Kurallarını Okuyunuz Aksi Taktirde Yasaklanırsınız.

Konuyu Açarken Konu Başlığına Sorununuzu Şuanda Cihazın Durumu Vs. Bilgileri Veriniz

İstediğiniz Dosya Linki.
Bu linkten dosyayı indirip içinde ki 4 parça romu odin ile flashladım fakat telefon samsung yazısında kalıyor ve recovery menüsü açılmıyor

SM-G955F Cihazım frp off Oem On şeklinde Stok yazılım atınca dm verity hatası verip s8+ yazısından sonra reset atıyor sürekli, burada ki yazılımı yükleyince samsung yazısında kalıyor yukarıda söylendiği gibi Ap'den system alıp verilen dosyayı bl flashladım ama aynı şekilde samsung yazısında kalıyor Sorunu çözen var mı?

cihazın efs bölümü bozulursa bu şekilde kalır eng efs lazım

Can anyone help me solve my problem

Ekli dosyalar

• ٢٠٢٢١١٠٤_٠٩٢٤١٦.jpg
    ٢٠٢٢١١٠٤_٠٩٢٤١٦.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 6
  • ٢٠٢٢١١٠٤_٠٩٢٧٢٠.jpg
    ٢٠٢٢١١٠٤_٠٩٢٧٢٠.jpg
    2.4 MB · Görüntüleme: 6
Geri
Üst Alt