Yardım Samsung Galaxy S9+ G965F Duos IMEI 1 ve IMEI 2 Yer Değiştirme

Öncelikle herkese merhaba, elimde amerikadan gelme t-mobile samsung sm-g960u var imei kayıt işlemi için az bir zamanım kaldi, söylediğiniz gibi *#1234# yazıp arama tuşuna basınca birşey gelmiyor. Istanbul anadolu yakasında bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mi,

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190723-172453_Settings.jpg
    Screenshot_20190723-172453_Settings.jpg
    21.5 KB · Görüntüleme: 13
var hocam ama ben önce patch yaptım yapçakmı diye şimdi işlem yapcam ama aktif bir patch var onu kaldır diye hata veriyor
Chimeradan tekrar Patch işlemi yapın ilk soruya tekrar yeniden patch yapılsınmı diye soracaktır evet dersiniz. Daha sonra ki soracağı soruda patch yapılsınmı dediğinde hayır dersin. İşlem sonunda ekranda Patch Remove yazısını göreceksiniz.

Öncelikle herkese merhaba, elimde amerikadan gelme t-mobile samsung sm-g960u var imei kayıt işlemi için az bir zamanım kaldi, söylediğiniz gibi *#1234# yazıp arama tuşuna basınca birşey gelmiyor. Istanbul anadolu yakasında bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mi,
U sürümleri olmuyor

arkadaşlar g965f 9.0 u5 chimeratool da başarılı problem yok

Ustam elimde SM-G960F var. İmei atılmış ama Android sürümü 8.0.0. Bunun yazılımını yükseltemez miyim?

selamlar anca bugune kısmetmiş biraz root işlemi yapıcam eftsu ile G965FXXUAETG3 sürümüm şuan bu imei 2 yi imei 1 yazma şansımız hala devam ediyor mu? rootladıktan sonra yardımcı olacak arkadaş var mı? @silivriserdar

Geri
Üst Alt