Yardım Samsung Galaxy S9 Plus IMEI Repair Sonrası Tuş Kilidi Sorunu

• Konbuyu başlatan 4tuncay38
  • Başlangıç tarihi
4

4tuncay38

Merhaba, s9+ telefona chimera ile repair yapıldı başarılı bir şekilde. Fakat ekran kilidi koyduğummda yada yüz tanıma vs. Koymaya çalıştığımda başarısız oluyorm ve yeniden başlatınca boot ekranında sürekli yeniden başlatıyor. Hard reset yapınca düzeliyor. Ekran kilidi koymazsam sorunsuz kullanabiliyorum.
Not: Repair öncesinde çalışıyordu herşeyi

Root'tan kaynaklı olabilir.Root yönetminizi değiştirip sonucu yazar mısınız? ve hangi tool ile repair yaptınız?

Chimera ile yapıldı. Farklı root deneyip tekrardan sonuçları paylaşacağım

Merhaba, s9+ telefona chimera ile repair yapıldı başarılı bir şekilde. Fakat ekran kilidi koyduğummda yada yüz tanıma vs. Koymaya çalıştığımda başarısız oluyorm ve yeniden başlatınca boot ekranında sürekli yeniden başlatıyor. Hard reset yapınca düzeliyor. Ekran kilidi koymazsam sorunsuz kullanabiliyorum.
Not: Repair öncesinde çalışıyordu herşeyi
TWRP + Magisk 19.3 zip yükleyin.​

burasını tam açarmısınız. yeniden yazılımmı flaşlamak lazım twrp den. imei sıkıntı olmazmı o zaman
Yeniden flash yaptığınızda yeniden root+patch yapmanız gerekiyor

Yeniden flash yaptığınızda yeniden root+patch yapmanız gerekiyor
bendeki s9 imei atıldı fakat şuan ekran kilidi koydugumda resetliyor hard reset yapınca normale dönüyor magisk te yükledim bu sorunu çözemedim yardımcı olabilirmisiniz.

bendeki s9 imei atıldı fakat şuan ekran kilidi koydugumda resetliyor hard reset yapınca normale dönüyor magisk te yükledim bu sorunu çözemedim yardımcı olabilirmisiniz.
Repair işlemini baştan yapmak gerekiyor.
Stock rom yükleyin.
Stock boot U magisk ile patch leyin root yapın ve imei Repair ve patch certificate yapın

Geri
Üst Alt