Samsung Galaxy S9 Plus SM-G965F Android 10 Sürümde IMEI Repair Yapılıyormu?

sla37

Üye
yurt dışından bir müşterim s9 plus la geldi..1 haftaya kadar kapanıcak dedı.repair yapalım dedık ama cihaz android 10 guncellemesı almıs..
ben bu cıhaza z3x boxla nasıl ımeı repair yaparım..root yaptım repair dedım.sonra patc dedım ama sebeke gelmıyor...
bana bu konuda yardımcı olursanız cok sevınırım sımdıden yardımcı olacak arkadaslardan allah sonsuz razı olsun..ben bıraz acemıyım..
bır yanlısım varsa affola..

Hocam icin rahatlayacaksa ben yaptirdim sm-965f android 10 surum suan sikinti yok telefon çekiyor ama nasil yaptilar bilmuyorum

yurt dışından bir müşterim s9 plus la geldi..1 haftaya kadar kapanıcak dedı.repair yapalım dedık ama cihaz android 10 guncellemesı almıs..
ben bu cıhaza z3x boxla nasıl ımeı repair yaparım..root yaptım repair dedım.sonra patc dedım ama sebeke gelmıyor...
bana bu konuda yardımcı olursanız cok sevınırım sımdıden yardımcı olacak arkadaslardan allah sonsuz razı olsun..ben bıraz acemıyım..
bır yanlısım varsa affola..
Chimera Tool ile deneyin. Root yaparken TWRP üzerinden yapın.​

chemera aldım ama nasıl kullanılır onu bılmıyorum ..bana yardımcı olabılırmısınız
elımdekı cıhaz samsung g 965f androıd 10 yuklu.
imei repair yapmam lazım..z3 x boxla denedım patch certıface yaptım ama sebeke gelmedı..bende az once chemera box aldım..ama dedıgım gıbı nasıl kullanılır bılmıyorum..onda yapmak ıstıyorum selefonunamsung g 965f model yanı s9 plus cep t

Geri
Üst Alt