Yardım Samsung Galaxy S9 Plus SM-G965F Huawei Health Sorunu

rapsid334

Üye
Samsung S9+ 128 gb Android 10 olan cihazım 1 ay once imei repair işlemi yapıldı. Gecen hafta Honor Magic Watch 2 saati aldım. bağlama işlemleri sırasıyla huawei health- Huawei Mobil servisler- app galarty- huawei core güncelleme sini yaptım. telefon bağlandı. whatsapp vs mesaj bildirimleri geliyor ancak sağlıkla alakalı saatte kayıtlı hiç bir veri telefona sekronize olmuyor. Kalp atışı, uyku verileri vs telefonda gozukmuyor. Bu sorunu yaşayan varmı nasıl düzeltebilirim ?
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Not! : Deneme amaclı Türkiye garantili Samsung s9+cihazda yaptığım bağlantıda bu sorun olmadı .

Roottan Kaynakalanbilir Hocam Yutrt Dışı Olup Rootlanmamış Bir Cİhazda eneyin Bide İsterseniz

Roottan kaynaklanıyor hocam denedim yurtiçi cihazında bir sıkıntı olmadan calıstı. İmei repair işlemi olduğu için rootu kaldıramıyorum.

Arkadaslar bu sorunu yaşayan cozum bulan yokmu ? Yada aklına fikir gelen ?

Roottan kaynaklanıyor hocam denedim yurtiçi cihazında bir sıkıntı olmadan calıstı. İmei repair işlemi olduğu için rootu kaldıramıyorum.
Arkadaslar bu sorunu yaşayan cozum bulan yokmu ? Yada aklına fikir gelen ?
Ard arda mesaj atmak yasaktır. Cihaz yurt dışı o yüzden sebep ve sonuç belli aynı şeyi tekrar tekrar yazmanın mantığı yok.

Yurt dışı cihazı Samsung özellikle araçlar ile IMEI repair işlemi yapılmış ise root olmak zorundadır. Ancak server üzerinden yaptırmış olsaydınız bu sorunu yaşamazdınız.

Bilgi - Yurt Dışı Cihazları IMEI Repair, Format, Güncelleme Hakkında

Anladim hocam sagolasin. Samsung healt daki gibi buildprobdan duzeltme vs baska bir cozumu yok mu

Geri
Üst Alt