Çözüldü Samsung Galaxy S9+ Plus SM-G965F Tek Sim Oldu

BAKCELLL

Üye
selam arkadaslar yardim lazim samsung chimera ile sert yazdim 1 ci nomal gitdi 2 ci serti yazmak isteyince modem error verdi daha sonra imei bilinmiyo yaziyodu format yapdim icinden telefon acildi modem geldi fakat suanda 1 sim gosteriyo bunu nasil duzelte bilirim yardim lutfen

selam arkadaslar yardim lazim samsung chimera ile sert yazdim 1 ci nomal gitdi 2 ci serti yazmak isteyince modem error verdi daha sonra imei bilinmiyo yaziyodu format yapdim icinden telefon acildi modem geldi fakat suanda 1 sim gosteriyo bunu nasil duzelte bilirim yardim lutfen
Combination dene abi

Çift sim cihazlarda Chimera 2. sim için cert dosyasını unknown olarak isimlendirir.İşlem yapmadan önce 1. ve 2. cert yedek almanız gerekliydi.1. yazdıktan sonra 2'ye unknown olanı yazmalıydınız.Unknown yazanda da orjinal numarası saklı oluyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Cvt
Tekrar farklı bir cert yazsa olmazmı. Yada certi otomatik yedeklemiyormu z3x gibi

chimerada yalniz 1 gosteriyo simdi combination cikardiyorum deniyecem yazicam sonucu

fakat imei repair islemi olmadi repair yapinca sert NG oluyo pacsertifikat nasil yapa bilirim?...veya sert buna nasil yazilmaliki hat gelsin

Son düzenleme:
arkadaşlar combi yüklüyprum imei var rom atınca bütün imei ler siliniyor çıkmıyor

Fakrlı Bi Sürüm Yükelemyi Deedinizmi Yada EFt Dongle İle Orjinal Restore IMEI ustalar ikisinde yaptım ama yine imei yok rom atınca imeiler gidiyor

Fakrlı Bi Sürüm Yükelemyi Deedinizmi Yada EFt Dongle İle Orjinal Restore IMEI ustalar ikisinde yaptım ama yine imei yok rom atınca imeiler gidiyor
Attıgınız romda Sıkıntı Olabilir

Download Moda Alip Resim Atin bakalım
Yazilim Yükledikten Sonra Hard Reset Atiyomusunuz?

buyur ustam

Ekli dosyalar

• 20200208_193031[1].jpg
    20200208_193031[1].jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 17
ustam eft dongleden reset efs yaptım şimdi cihaz açılış ekranda kaldı combi yükledim yine açılmadı

ustalar elinde g965f u7 efs yedek olan varmıdır acaba bizim cihaz çift simli

Geri
Üst Alt