Samsung Galaxy S9 Plus SM-G965F U7 Android 10.0 Magisk ROOT

rapsid334

Üye
Merhaba arkadaşlar bu konuda Samsung galaxy S9+ SM-G965F Android 10.0 Magisk ile yapmış olduğum ROOT dosyasını paylaşacağım

Bu ROOT dosyasını odin AP/PDA bölümünden yükleyebilirsiniz

Bilgilerinizi yedek alınız!!

Yapacağınız işlemler
1- Cihazınızı download moduna aldıktan sonra odin ile G965F U7 ROOT Android 10 isimli dosyayı yüklüyorsunuz.
2- Cihazınızı cevrımdısı olarak kurulum tamamladıktan sonra altta indirdireceğiniz MagiskManager-v7.5.1 ile Root_Checker apk dosyalarını usb aracılığı ile telefona kopyalayıp magiskmanager dosyasını cevrımdısı olarak kurun.
3- Cihazı Wifiye bağlayın ana ekrandaki Magisk Manager uygulamasını açın ve gerekli güncellemeleri yapınız
4-Root checker ile kontrol edebilirisniz.
ROOT işlemi tamamdır cihazınız başarılı bi şekilde Root olmuştur
Lazım olan dosyaları burdan indirebilirsiniz.

Not:Bu işlemi Gerçekleştirebilmek için bootloader kilidinizin açık olması gerekir.

SM-965F ANDROİD 10.rar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar videolu anlatım sunman mümkün mü ilk defa böyle bir işlem uygulucam birebir uygulamam lazım sanırım çünkü yanlış uygulamam durumunda bozulma olasılığı varmış S9 Plus telefonumdan fotoğraflarımı videolarımı bilgisayarıma kes yapıştır yaparken dosyalarım silindi kes yaptığım içinde kurtaramadım önemli anılarım vardı hepsi kayboldu diskdigger android sürümüyle kurtarılabildiğini öğrendim fakat bu program da root erişimi istiyor heryerde güncel videolu türkçe anlatım arıyorum fakat bulamadım yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum teşekkürlerimi sunar kolaylıklar diler iyi günler dilerim görüşmek üzere

Moderatör tarafında düzenlendi:
benim samsung s9 çift simli her iki imei de sonradan yazılmış ben şimdi root yapsam bu imeiler uçarmı...*

eline koluna sağlık. bu kadar sade ve anlaşılır anlattığın için.

Allah senden razı olsun eline koluna sağlık.

Geri
Üst Alt